שרה נתניהו ביקשה וקיבלה לפני כשנתיים תכשיט ליום הולדתה בשווי אלפיים וחמש מאות דולרים, כך עולה מעדותו של איש העסקים ארנון מילצ'ן, שחשוד כי העניק מתנות יקרות ערך לבני הזוג נתניהו במסגרת פרשת המתנות. כך לפי דיווח הערב (רביעי) ב"החדשות". בפרסום הובאו קטעים נוספים מעדותו של המיליארדר האמריקאי - ישראלי במשטרה, כפי שסיפר למקורביו. 

"הדס (קליין, העוזרת של מילצ'ן) פנתה ואמרה ששרה מבקשת תכשיט ליום ההולדת שלה. הוא סירב, אמר שהוא רוצה לשמוע מביבי שזה חוקי שהוא יקנה תכשיט במחיר כזה. הדס מסרה זאת לשרה, שרה אמרה בתגובה שהם מבזים אותה", סיפרו המקורבים. 

עוד אמר מילצ'ן, לפי הדיווח: "הדס חזרה ואמרה זאת למילצ'ן, והוא השיב לה שעד שהוא לא שומע מביבי שזה מותר וחוקי הוא לא מאשר. הדס חזרה לשרה, שרה אמרה שביבי אומר שהם התייעצו משפטית וזה מותר, הדס עדכנה את מילצ'ן אך הוא טען שזה לא מספיק לו. בהמשך מילצ'ן דיבר עם ביבי בטלפון, הוא אישר לו שזה מותר. היה לו חשוב לקבל את האישור כי זה לא כמו סיגרים ושמפניות, זה לא מתכלה, והיה לו נראה שחוצים פה גבול. אין לשרה גבולות". 

"אין לה גבולות". שרה נתניהו. צילום: מרק ישראל סלם "אין לה גבולות". שרה נתניהו. צילום: מרק ישראל סלם
המקורבים למילצ'ן הסבירו את המוטיבציה שלו להעניק מתנות לראש הממשלה: "חשובה לו הקרבה לרה"מ, כי הוא רוצה להיות מסוגל להשפיע על עניינים שקשורים למדינה". על השמפניות הוורדות אמרו: "הוא נתן את השתייה לשרה כדי להרגיע אותה, לתת לביבי שקט ממנה". על פי הפרסום, לבסוף מילצ'ן התרצה ואישר לעוזרת הדס לקנות את התכשיט בסכום של עד 2,500 דולר. המקורבים הוסיפו כי הוא ניסה במשך תקופה לדחות את הבקשה אך הבין לבסוף כי אין לו ברירה.
 
תגובת משפחת נתניהו: "מסיבות מובנות לא נוכל להתייחס לאופן המעוות בו מוצגים הדברים ולהעמידם על דיוקם. בהתנהלות בני הזוג נתניהו בנושא זה ובכל נושא אחר לא נפל שום דופי. יש להצר על המשך ההדלפות המגמתיות נגד ראש הממשלה ורעייתו".
 

לפני כחודש פורסמה העדות שמסרה במשטרה העוזרת של מילצ'ן, הדס קליין, שסיפרה איך עבדה השיטה של הענקת המתנות לבני הזוג נתניהו, לכאורה. "נתניהו היה מבקש ממני ישירות את הסיגרים, הוא נהג לקרוא לי ולהראות לי איזה לקנות". לדבריה, הוא היה מדבר איתה על הסיגרים בטלפון ובפגישות פנים אל פנים. "פאקר לא מעשן, אבל ידעתי שהבחור שעובד איתו כן, וקונים לו סיגרים על חשבוננו". בנוסף, דווח כי מילצ'ן אמר בחקירתו כי "זה לא בדיוק מתנות, זו דרישה ומתנות לא דורשים. זה הגעיל אותי".