בת זוגו של גלעד שליט, רוני שיינר, ניהלה בשמו משא ומתן עם שתי חברות נדל"ן, וביקשה הנחה של מאות אלפי שקלים עבורו לרכישת דירה, כך פורסם היום (רביעי) ב"התכנית הכלכלית". על פי הדיווח, באחד המקרים, הדיונים הגיעו לשלבים סופיים. ככל הנראה, העסקה לא יצאה לפועל מפני ששיינר ביקשה תוספת גבוהה להנחה. גורמים המעורבים במגעים אמרו כי בת זוגו של שליט היא שמנהלת את המגעים במסרונים ובטלפונים בשבילו. 

תגובת רוני שיינר בת זוגו של גלעד שליט: גלעד מחפש דירה לקנייה באזור השרון. לאחרונה הוא ביקר בנכסים באמצעות מתווכים ואנשי נדל"ן שהציעו לו הנחות בכדי להעזר בו למטרות קידום הפרוייקטים שלהם. לאחרונה אף ניסיתי כבת זוגו, לעזור לו באמצעות מספר אנשים שאני מכירה באופן אישי.  נכון לרגעים אלה, גלעד לא מעוניין באף אחת מהדירות שהוצעו לו ואינו מעוניין לקחת חלק בקמפיין יחסי הציבור לקידום פרויקט נדל"ני כזה או אחר.

מטעמה של רוני שיינר נמסר בתגובה: "הסיפור הוצג באופן מעוות ושקרי ברובו. גלעד אכן מחפש דירה. לאחרונה פניתי, על סמך חברות אישית, למנהלת יחצ של אחת מחברות הנדלן, וביקשתי לשמוע על פרויקטים שונים. אותה חברה, מנהלת יחסי הציבור, הציעה לנו הנחה בשווי מיליון שקלים תמורת ראיון ותמונות פפרצי, והעדפנו לוותר, למרות הסכום המפתה. מעולם לא התמקחתי על מחירים כפי שהוצג. אני מבינה שחברות שונות מנסות להרוויח פרסום על גבנו אך הוא לא מעוניין בכך".