יו"ר ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, התייחס היום (רביעי) במסיבת עיתונאים מיוחדת, להודעה על ביטולו של המשחק בין נבחרות ישראל וארגנטינה, וניצל את האירוע על מנת לתקוף בחריפות את יו"ר ההתאחדות הפלסטינית, ג'יבריל רג'וב. "מזה מספר שנים אנחנו עדים לתופעה שג'יבריל רג'וב, יו"ר ההתאחדות הפלסטינית, עושה ככל שבידו כדי להוציא את הכדורגל הישראלי מהכדורגל הבינלאומי. אני מזכיר שב-2015 הייתה הצעה להשעות אותנו מהכדורגל העולמי, והצלחנו תמיד לסכל את ההצעות האלה".


"הפעם הזו, לטעמי, הוא חצה את הקו האדום", אמר יו"ר ההתאחדות על מקבילו הפלסטיני. "הפגנות זה דבר לגיטימי, כל עוד זה במסגרת המקובלת. כל עוד יו"ר התאחדות וחבריו קורא לכל הערבים בעולם לשרוף חולצה של שחקן כדורגל. אני שומע ריקושטים שאפילו איימו על משפחות של שחקנים עצמם, ושומע שהביטול, אם יהיה, נובע מהחשש של השחקנים מהאיומים עליהם באופן אישי. הדגשתי את הנושא הזה בפני נשיא פיפ"א ואנחנו נוציא בשעות הקרובות תלונה רשמית לפיפ"א על כל ההתנהלות הזו". עיני הוסיף כי "הניסיון לפגוע במשפחות השחקנים - טרור"

"אם זה יהפוך להיות שיטה של לאיים על שחקנים, לדעתי פיפ"א לא תוכל לעמוד מנגד. אני אמור לדבר עם אופ"א בעניין הזה ואני מקווה שהלחץ שאנחנו מפעילים ייתן פתרון לניסיונות לפגוע במדינת ישראל דרך הכדורגל. זו הכוונה - לפגוע במדינה שלנו דרך הכדורגל. כל התירוצים לגבי משחק בירושלים או לא - צריך להבין שיש פה עניין של מעבר. יש פה איום אישי על שחקנים".