לרגל יום הולדתו של הפרשן והמגיש, רוני דניאל, בירכו אותו חברי פאנל התכנית "הקבינט" ב-103FM, והעלו לשידור אף את עמיתו, ברהנו טגניה: "כשמדובר ברוני אני נשכב על הגדר", דניאל בתגובה: "שתהיה גדר חשמלית". יואב לימור: "לרוני דניאל יש יום הולדת. הוא ניסה להסתיר ולהצניע את זה".רוני דניאל: "לא, אני לא שמתי לב"יואב לימור: "הפכנו את הליינאפ, סידרנו את העניינים. יש לך שתי אפשרויות- או לשתף פעולה או לשתף פעולה. תגיד רגע איך אתה מרגיש".רוני דניאל: "ברגע זה איתכם? לא מי יודע מה".יואב לימור: "יש כאן חבר קטן ומעצבן שמת לברך אותך".(ברהנו טגניה מצטרף לשיחה)


ברהנו טגניה: "תנו לו לנחש".יואב לימור: "תן לו רמז".ברהנו טגניה: "אני נשכב על הגדר כשמדובר ברוני דניאל".רוני דניאל: "שתהיה גדר חשמלית".


.


אלון בן דוד: "רוני דורך עליך כשאתה נשכב על הגדר?".ברהנו טגניה: "הוא תמיד אומר שאנחנו מרימים לו להנחתה. אני אומר לו שאני תמיד נשכב על הגדר והוא עונה לי 'הלוואי והגדר תהיה חשמלית'".רוני דניאל: "כל הדבר הזה אורגן מאחורי גבי? ברהנו אמרו לי שנהיית צרוד ושאתה לא יכול לדבר. כעת כשעושים לי קונצים כאלה אתה יכול לדבר צלול?"ברהנו טגניה: "אמרו לי שלרוני יש יום הולדת. לא לקחתי סיכונים. דעו לכם האיש הזה הוא הפרשן הצבאי של הביטחון בחברת החדשות של ערוץ 2, אבל 90% מהזמן עסוק באיך לעקוץ אותי".אלון בן דוד: "זה מקנאה ברהנו? כשאתם הולכים ברחוב מצטלמים איתו יותר מאשר איתך".רוני דניאל: "רק איתו, הבן אדם הזה הוא 40 מנדטים".יואב לימור: "אגב 40 מנדטים. אתה מכיר את המנהג של רוני דניאל בכל יום בחירות להיות עם נתניהו".רוני דניאל: "בני הזוג נתניהו באיזשהו שלב החלו לחשוב שאני מהמקדם שלהם".אלון בן דוד: "הקמע"רוני דניאל: "גם בפעם האחרונה".ברהנו טגניה: "רוני גם היה הקמע של נבחרת אתיופיה בכדורגל".יואב לימור: "בזכותו הם זכו במונדיאל?"ברהנו טגניה: "לפני ארבע שנים בערך היה משחק מכריע בין נבחרת אתיופיה לאחרת. הערוץ האתיופי אמור לשדר. אני מגיע לדירה של רוני למשחק המכריע, הוא יודע לפנק ומכין אוכל טוב. גם איתי אנגל מצטרף. רוני מצטרף לחברה בה הוא מנוי...."רוני דניאל: "זה התחיל מזה שברהנו אמר לי שאותה חברה משדרת את המשחק ושאבקש שיפתחו לי את הערוץ האתיופי. אמרתי בסדר. התיישבנו ואז פתחו את הערוץ".ברהנו טגניה: "המשחק התחיל ועברו להראות לנו תמונות של ספארי".רוני דניאל: "פתחתי את הערוץ וכבר חצי שנה שאני משלם על הערוץ האתיופי".יואב לימור ואלון בן דוד: "מזל טוב רוני!"רוני דניאל: "תודה רבה".