לאחר שהגיע למקום הרביעי בפריימריז בליכוד, התייחס הבוקר (חמישי) השר לשעבר, גדעון סער, לעימות עם נתניהו, למירוץ לרשימת הליכוד ה-21 לכנסת וליריביו הפוליטיים. בראיון בכאן ב' הסביר סער כי "נתניהו מנהיג נערץ בליכוד. כשהוטחה בי עלילת כזב אמרתי שזו עלילת כזב, לא אמרתי שהוא שקרן. הוא מנהיג ברוך כישרונות, רב ניסיון, בעל מוניטין בינלאומי אדיר".

עם זאת, הבהיר סער, כי "הוא יכול גם לעשות טעויות. הוא טען שאמרו לו דברים כאלה ואחרים. אני מניח שהטעו אותו. יכול להיות שאדם שיש לו כישורים מאוד גדולים, גם טועה לעתים בבחירת האנשים שהוא בוחר להקשיב להם. אני תמיד אומר את האמת. לא קיבלתי טלפון ממנו".

מלבד זאת, הוא בירך את יו"ר הכנסת על הישגו בפריימריז: "אני שמח שאדלשטיין נבחר למקום שהוא נבחר. אני מברך אותו על ההישג האישי הגדול שלו. אנחנו צריכים לעבוד ביחד. אני חוזר ואומר - אנחנו צריכים לעבוד ביחד כי אנחנו משרתים את אותה תנועה ואותה דרך. כדי ששיתוף הפעולה יהיה אפקטיבי - זה תלוי בראש הממשלה. אני מושיט יד לשיתוף פעולה".
בתוך כך, הוא הבהיר כי "יש כאלה שרוצים שנתניהו לא יהיה ראש ממשלה. הם היו רוצים שאני אעשה להם את העבודה, ולהם אני אומר - תשכחו מזה. אני איש ליכוד כל חיי. כבר קרוב ל-40 שנה כשעמדתי על דעתי בגיל 13 כאדם שהולך בדרך הלאומית. אני מציב את הנושא הלאומי מעל לכל דבר אחר. בואו נתרכז בלנצח פה בחירות. בחרנו רשימה מדהימה. תראו איזו תנועה דמוקרטית".
כשנשאל על יריביו הפוליטיים, אמר: "בוגי יעלון הוא לא שמאל. אני תמיד אומר את האמת. הוא בעיניי אדם ראוי וערכי, גם אם לצערי הוא לא נמצא היום במסגרת הליכוד. מי שמועמד מטעם הרשימה של מר גנץ, שאומר לנו שאין ימין ואין שמאל. אז אני אומר שאו שאין לו השקפת עולם או שיש לו דרך, אבל הוא רוצה להסתיר אותה, להסוות אותה, לפחות עד הבחירות ב-9 באפריל, כדי לקבל קולות מימין ומשמאל. כשמגיעים לכנסת צריך לקבל החלטות והן לא יכולות להיות גם ימין וגם שמאל. כרמטכ"ל הוא ביצע את מדיניות הדרג המדיני. הוא לא צבר ניסיון פוליטי או מינסטריאלי. ראשות ממשלה זה לא תחנה במסלול הקידום הצבאי. זו יומרה חלולה לנסות בלי שום ניסיון פוליטי להיות ראש ממשלה. אני מכבד אותו, הוא עשה עשרות שנים למען ביטחון המדינה, אבל להמר עליו בלי ניסיון זה מתכון לכישלון".

החיבור האפשרי המסתמן הוא זה שבין גנץ ללפיד. זה צריך להדאיג אתכם?
"לפי דעתי לא, אני חושב שחיבור ביניהם לא צריך להטריד אותנו כי זה יבהיר את הצבע של הרשימה. כרגע הם מנסים לעמעם את העמדות. הם אומרים שהם גם ימין וגם שמאל, אבל ברקע שהם יחברו ללפיד יהיה יותר ברור שזה שמאל". 
אבל לפיד מצהיר על עצמו כילד שחילק פתקים של מח"ל בצמתים. 
"יכול להיות שהוא חילק פתחי הצבעה של מח"ל, אבל זה עבר לו בגיל מאוד מוקדם למרבה הצער, ואני כל חיי הולך באותה דרך. אני לא מאמין בהצגות של 'אני במרכז, אני גם וגם'. אני זוכר את העמדות של לפיד כשהיה חבר בממשלה הקודמת בנושא בנייה בהתיישבות, כולל במקומות שיש הסכמה רחבה לגביהם. כולנו מכירים את העמדות שלו בתחום של מסורת ישראל. הוא לא איש ימין ולא היה איש ימין. דווקא הליכה מפוצלת שלהם יכולה להיות יותר בעייתית מבחינתו".

כשנשאל האם נשיא המדינה, ראובן רובי ריבלין, התקשר לברך אותו, אמר: "גם הוא עדיין לא התקשר אליי, אבל אני מאמין שהוא יתקשר".