עורך דינו של יובל שם טוב (יובל המבולבל) ירון ברזילי אמר היום (שלישי) במהלך הדיון בבית משפט השלום בתל אביב כי מרשו, המואשם בעבירות של החזקת קוקאין, לא הגיע בשל נוכחות כלי התקשורת. הוא צ יין כי מאחורי הקלעים מתקיימים מגעים עם הפרקליטות להסדר טיעון. לדבריו, הוא נפגש עם ראש צוות בפרקליטות יחד עם מרשו וביקש לדחות את הדיון עד שתישקל הצעה להסדר שהעולתה. המועד שנקבע לדיון הוא תחילת חודש מרץ.
כזכור, שם טוב נחקר בקיץ האחרון בחשד לאחזקת סם ותיווך לסחר בקוקאין. מספר ימים לאחר הפרסום, הוא הגיב ברשתות החברתיות לחקירה נגדו: "עוברות עלי שעות לא קלות ואני מתמודד עם שמועות שרובן רחוקות מהמציאות. אני בטוח שבקרוב הכל יתבהר ונוכל לחזור יחד לשגרה של חיוך ועשיית הטוב".
שם טוב כתב "אני רגיל לדמעות של צחוק ולומד כעת את הטעם של דמעות התרגשות. כן - התרגשות. ההודעות האישיות שלכם והחיבוק מכל כך הרבה חברים קרובים ורחוקים מרגש אותי כל כך, ואני מרגיש צורך לעבור אחד אחד ולהגיד לכם תודה מכל הלב. ריגשתם אותי עד דמעות - תודה. עוברות עלי שעות לא קלות ואני מתמודד עם שמועות שרובן רחוקות מהמציאות. אני בטוח שבקרוב הכל יתבהר ונוכל לחזור יחד לשגרה של חיוך ועשיית הטוב. שלכם באהבה ורק באהבה - יובל שם טוב". 

עוד עולה כי הוא העיד בעבר בתיק אחר של סחר בסמים. מדובר בתיק נגד סוחר סמים מאילת, שבינתיים הוגש נגדו כתב אישום, ושם טוב רכש ממנו קוקאין. שם טוב מסר עדות בתחנת המשטרה הסמוכה למקום מגוריו, יחד עם צרכני סם נוספים.
בתוך כך, המשטרה הגישה היום (חמישי) כתב אישום נגד מאור עלל, בגין סחר בסמים בפרשה בה נקשר שמו של יובל המבולבל. על פי כתב האישום, במועדים הרלוונטיים "סחר הנאשם בסמים מסוכנים מסוג קוקאין, MDMA וקנביס, בכך שהתכתב עם לקוחות בתוכנת וואטסאפ, כאשר בהתכתבות סוכמו פרטי העסקה, כל זאת ללא היתר בפקודה וללא רישיון מאת המנהל".
עוד נחשף בכתב האישום כי שם טוב רכש מעלל סמים מסוג קוקאין בשמונה עסקאות שונות בשווי של לפחות 12 אלף שקל, כאשר העיסקאות התקיימו במקומות רבים ברחבי הארץ, בהם קניון עזריאלי, מלון "קראון פלאזה", נווה ירק וערד.