מפלגת העבודה השלימה הערב (רביעי) את הרכב הרשימה לכנסת ה- 21. לאחר צירופו של האלוף במיל' טל רוסו מוקדם יותר היום, יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי הודיע הערב על צירופם של ח"כ חיים ילין וח"כ יעל כהן פארן לרשימת העבודה. ילין, לשעבר ח"כ מיש עתיד ראש המועצה האזורית אשכול, ישובץ במקום העשירי ברשימה לכנסת. פארן, שכיהנה כחברת כנסת מטעם התנועה בכנסת האחרונה, תשובץ במקום ה-16.

לאחר שפרש ממפלגת יש עתיד, חבר הכנסת חיים ילין החל הליך משא ומתן עם מפלגת העבודה, שהגיע לסופו. כמו כן, יעל כהן פארן, שהייתה חברת כנסת מטעם מפלגתה של ציפי לבני, התנועה. ממפלגת העבודה נמסר כי: "מפלגתנו גאה לצרף לנבחרת שלה את ח"כ חיים ילין וח"כ יעל כהן פארן".
יו"ר העבודה, אבי גבאי, בירך הערב על כניסתם לרשימת העבודה לכנסת: "כמי שראה מקרוב את פועלם של ח"כ ילין וח"כ פארן, אני גאה בהן ושמח על כך שהם מצטרפים לנבחרת הטובה ביותר בכנסת ובממשלה הבאה - הנבחרת של מפלגת העבודה".

עוד אמר גבאי על רשימת מפלגתו לכנסת: "זאת נבחרת מנצחת. חיים, תושב עוטף עזה, ילחם יחד איתנו על החזרת השקט ליישובי הדרום. יעל, תוביל יחד עם נבחרת העבודה את המאבקים הסביבתיים למען איכות החיים של כולנו. שניהם חברי כנסת מנוסים שיובילו יחד איתנו את השינוי במדינה".

כזכור, אלוף במיל' טל רוסו, לשעבר מפקד פיקוד דרום, מפקד מפקדת העומק וראש אגף מבצעים, הצטרף למפלגת העבודה, ושוריין במקום השני ברשימה. אבי גבאי ורוסו ערכו מסיבת עיתונאים משותפת בבית המפלגה בתל אביב. שלשום, סירב ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', להצעה דומה שקיבל מגבאי.