מכה מקצועית קשה לנבחרת ישראל אשר איבדה אתמול את חאתם אלחמיד וניר ביטון שניים שהיו מתוכננים לפתוח בהרכב הראשון בעמדת הבלמים נגד סלובניה ואוסטריה. המאמן אנדי הרצוג הזמין היום (ראשון) את בלם הפועל תל אביב אוראל דגני שקיבל זימון ראשון מאז 2015 המתנה ואתמול הרצוג צפה בו במשחקה של הפועל תל אביב נגד אשדוד.
את המקום הנותר בנבחרת תפס בן ביטון על חשבונו של חברו לקבוצה שעבר תאונת דרכים. מסתמן שעומרי בן הרוש יהיה הבלם הנוסף לצדו של שרן ייני כשגם אעיד חבשי יתופקד באימונים כבלם שלישי. אופציה נוספת היא הצבתו של דגני בהרכב.

נבחרת ישראל תתכנס מחר למשחקים ומחר (שני) תתקיים מסיבת עיתונאים בהשתתפותם של המנהל הטכני, וילי רוטנשטיינר, המאמן אנדי הרצוג ושחקן מהסגל.

בנוגע לנבחרות הצעירות של ישראל, חילופי המאמנים בנבחרת הצעירה ובנבחרת הנוער ימתינו לפחות עוד מספר שבועות. ניר לוין יוביל השבוע את נבחרת הנוער לטורניר מוקדמות אליפות אירופה בצרפת טורניר בו משתתפות נבחרות צרפת ישראל פולין ושווייץ.
 
את נבחרת הנוער יקבל גיא עזורי בחודש הבא. הנבחרת הצעירה תשחק ביום שלישי במשחק ידידות בחוץ נגד גיאורגיה משחק שאותו יאמן אלון חזן שיתפנה ממשימת משחקי הנבחרת הבוגרת נגד סלובניה ואוסטריה ולאחר מכן יקבל את הצעירה ניר לוין.