כשארדואן עצבני, אוזג'אן מרגיע: בצירוף מקרים מפתיע, דווקא ביום בו נשיא טורקיה רֵגֵ'פּ טָאִיפּ אֶרְדוֹאָן שיגר מסר מאיים לראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, בעקבות ציוץ של בנו יאיר, כוכב "הכלה מאיסטנבול" שיגר מסר מגיע למעריציו בארץ והודיע כי למרות השמועות, אין בכוונתו לבטל את המופע המתוכנן בתל אביב.

בשבוע שעבר דווח ב"גיא פינס" כי כוכב הסדרה אוזג'אן דניז, שמגלם את הדמות הראשית, פארוק בוראן, מקבל איומים על חייו ועל חיי משפחתו בגלל ההגעה המתוכנת שלו לישראל, שגרמו לו לבטל ראיון לצוות ישראלי, והעמידו את המופע בסימן שאלה. היום (ראשון) השחקן הוציא סרטון הרגעה.מסר מפארוק בוראן: כוכב "הכלה מאיסטנבול" מרגיע, ההופעה תתקיים כמתוכנן

"שלום לכולם", אומר דניז בסרטון. "אנחנו מודעים לעובדה שאתם מאוד אוהבים את הסדרה 'הכלה מאיסטנבול'. כל הצוות נמצא כרגע כאן ומוסר לכם דרישת שלום. להתראות ב-6 וב-7 באפריל. באהבה".

טירוף "הכלה מאיסטנבול" רק הולך וגובר בישראל וקהל המעריצים בארץ הוא מבין הגדולים שרכשה הסדרה בעולם כולו. מבין המדינות בהן משודרת הסדרה, ישראל היא אחת המדינות בהן הסדרה הפכה פופולרית מאוד (חיקויים בארץ נהדרת, ביקוש אדיר להופעה שתתקיים באפריל, פורומים עם עשרות אלפי חברים ועוד).

עלילת הסדרה, אשר מבוססת על סיפור אמיתי, מתרחשת בטורקיה ועוסקת בסיפור אהבתם של סורייה ופארוק בוראן, בן בכור למשפחה מבוססת מאוד בבורסה ונסיך חלומותיה של כל בחורה ישראלית. בעוד שסורייה התייתמה בגיל צעיר וגדלה עם דודתה העממית באיסטנבול, פארוק גדל במשפחה אמידה, לצד שלשה אחים ואם שתלטנית שמתערבת בחייהם של ילדיה ללא הרף, ועושה הכל על מנת להפריד בין זוג האוהבים פארוק וסורייה.