המלכה מפרגנת: שירו של מנצח "הכוכב הבא לאירוויזיון", קובי מרימי, יצא אל אוויר העולם בדיוק לפני שבוע במהלך טקס פרסי הטלוויזיה, וקיבל ביקורות מעורבות. מאז הושק, הספיק השיר הישראלי לאירוויזיון 2019 להתברג למקום ה-17 בטבלאות ההימורים וגם לקבל כמה קטילות מהגולשים הישראלים. היום (ראשון) החליטה מנצחת האירוויזיון, נטע ברזילי, לצאת להגנתו של מרימי."בשבוע האחרון אני שמה לב לגל רוע לא נורמלי סביב השיר של קובי מרימי", כתבה ברזילי בחשבון האינסטגרם שלה. "אני זוכרת שכש'טוי' יצא, היה גל רוע דומה שהתחלף מהר מאוד בתמיכה. אני כאן להגיד לכם שבלי התמיכה והגב של כולם פה בישראל, הימורים או לא, לא הייתי מגיעה לאן שהגעתי". 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בשבוע האחרון אני שמה לב לגל רוע לא נורמלי סביב השיר של קובי מרימי. אני זוכרת שכשטוי יצא, היה גל רוע דומה שהתחלף מהר מאוד בתמיכה. אני כאן להגיד לכם שבלי התמיכה והגב של כולם פה בישראל, הימורים או לא, לא הייתי מגיעה לאן שהגעתי. השיר שנבחר עבור קובי, יקיר נפשי, נתפר בדיוק למידותיו, תאהבו או לא - זה השיר. (דרך אגב, אלני פוריירה הקפריסאית המדהימה שהגיעה למקום השני, הייתה במקומות האחרונים בטבלת ההימורים במשך חודשיים) תמיכה בנציג שלנו, ובעיקר בקובי שהוא זמר מופלא ווירוטואוז ענק עם נפש עדינה ומתוקה, תעשה פלאים להופעה שלו על הבמה, ותעשה פלאים לנו פה בישראל שוב להתאחד. זה פסטיבל מוזיקה ובאנו לחגוג את המגוון. תאהבו, תתמכו, תפרגנו - זה לא עולה שקל וזה מרגיש פאקינג טוב 3> Kobi your my someone! I love you ! צילום: @levieran88

A post shared by netta barzilai (@nettabarzi) on"השיר שנבחר עבור קובי, יקיר נפשי, נתפר בדיוק למידותיו, תאהבו או לא - זה השיר", הוסיפה הזמרת. "דרך אגב, אלני פוריירה הקפריסאית המדהימה שהגיעה למקום השני, הייתה במקומות האחרונים בטבלת ההימורים במשך חודשיים"."תמיכה בנציג שלנו, ובעיקר בקובי שהוא זמר מופלא ווירטואוז ענק עם נפש עדינה ומתוקה, תעשה פלאים להופעה שלו על הבמה, ותעשה פלאים לנו פה בישראל שוב להתאחד. זה פסטיבל מוזיקה ובאנו לחגוג את המגוון", סיכמה ברזילי. "תאהבו, תתמכו, תפרגנו - זה לא עולה שקל וזה מרגיש פאקינג טוב".נראה כי התגובות בעולם שונות לחלוטין מאשר התגובות שמתקבלות מהחובבים בארץ. נראה שבעולם קיבלו את השיר בהתרגשות, בעוד בארץ מורגשת מעט אכזבה. ברשת ציינו כי השיר "HOME" הוא שיר שקט אך עוצמתי, המתאים במדויק לקולו של קובי מרימי, כאשר בקטע השיא, לקראת הסוף, קולו של קובי מגיע לגבהים שאנחנו מכירים.