הפוליטיקאית הדמוקרטית לוסי פלורס מאשימה את סגן נשיא ארצות הברית לשעבר, ג'ו ביידן, בהתנהגות לא הולמת כלפיה, הכוללת ניסיון לנשק אותה ללא הסכמתה במהלך עצרת בחירות שהתרחשה בשנת 2014. מי שהייתה חברה בארגונו של המועמד ברני סנדרס חשפה במאמר שפורסם ב-"The Cut",  כי התקרית התרחשה בנובמבר 2014, בתקופה בה התמודדה על תפקיד מושל המדינה. ביידן הופיע באירוע כדי לסייע בגיוס תומכים דמוקרטים בנבדה.

פלורס, לטענתה, המתינה שיקראו לה לעלות לבמה, ואז הרגישה שתי ידיים מונחות על כתפיה. "למה סגן נשיא ארה"ב נוגע בי", היא תהתה במאמרה, תוך שהיא נזכרת במתרחש. לדבריה, סגן הנשיא לשעבר אף הריח את שיערה ולאחר מכן "נישק באיטיות את עורפי". 

"סגן נשיא ארה"ב נגע בי בצורה אינטימית, שמתאימה ליחסים בין חברים קרובים, משפחה או שותפים רומנטיים", כתבה פלורס, שהוסיפה: "הרגשתי חסרתי אונים, לא יכולתי לעשות דבר. גם אם התנהגותו לא הייתה אלימה, זה היה משפיל וחסר כבוד. לא השתתפתי בעצרת בתור חברתו, הייתי שם כמתמודדת על התפקיד".

הפוליטיקאית לשעבר, שחשפה גם כי היא סיפרה על המפגש לאנשי צוותה, סיכמה: "האם זו עבירה אם גבר נוגע ובך ומנשק אותך ללא הסכמה, אבל בלי להגיע לרמה שמוגדרת על ידי רוב האנשים כתקיפה מינית? בסוף עשיתי את מה שרוב הנשים עושות, והמשכתי הלאה עם חיי ועם העבודה שלי".