בדרך כלל, נשים מתלוננות שגברים גורמים להן להרגיש חוסר ביטחון לגבי המראה שלהן, ומלחיצים אותן לשפר אותו. אבל לא הבעל הזה מאיחוד האמירויות, שמאמין ביופי טבעי, והתגרש מאשתו דווקא בגלל שעברה ניתוח פלסטי. לפי הדיווחים המקומיים, אשתו, מסתבר, חשה לא טוב לגבי המראה שלה כי סבלה מעיוות בפניה.

לכן, בזמן שבעלה היה בנסיעת עסקים ארוכה, עלה לה רעיון מופתי - היא תפתיע אותו עם ניתוח פלסטי שיגרום לה להיות יפה יותר. את הניתוח היא עברה בבית חולים בעיר אל-עין, והוא כלל בין היתר תיקון של העיוות והחלקת קמטים. למרבה הצער, לא פורט ממה נגרם העיוות בפניה של האישה.

הבעל לא התלהב מהניתוח הפלסטי של אשתו והתגרש ממנה. אילוסטרציה: אינגאימגהבעל לא התלהב מהניתוח הפלסטי של אשתו והתגרש ממנה. אילוסטרציה: אינגאימג
לפי דיווח של האתר Khaleej Times, כשהבעל חזר מנסיעת העסקים שלו חודשיים לאחר מכן, הוא רתח מזעם כשראה שאשתו עברה ניתוח פלסטי ללא הסכמתו. הוא הסביר לה שהוא מאמין ביופי טבעי ושונא ניתוחים פלסטיים, וכעת עם המראה החדש שלה הוא בקושי מזהה אותה. לדבריו, היא נראית כמו אישה אחרת.

האישה ניסתה לשכנע את בעלה שהניתוח היה מאוד חשוב ונעשה בהמלצת הרופא, ולכן עליו לסלוח לה על שלא התייעצה איתו. לצערה, זה לא ממש הצליח והבעל הגיש בקשה להתגרש ממנה בכל מקרה.


via GIPHY