לאחר מספר ימים בהם לא התייחס לפרסומים על בן זוגה של בתו, כתב הערב (שלישי) חבר הכנסת והשר לשעבר גדעון סער ציוץ תקיף בטוויטר, בו דרש שלא לעסוק בחייה הפרטיים. "אלונה, הבת האהובה שלי, היא אדם פרטי", כתב סער. "צאו מהחיים הפרטיים שלה!".אלונה סער, שחקנית וסטודנטית בבית הספר למשחק של יורם לוינשטיין, היא בתו של סער מנישואיו הראשונים לשלי. בעקבות הפרסום ב-TMI על מערכת היחסים בינה לבין השחקן הערבי-ישראלי אמיר חורי, פנה לסער יו"ר להב"ה, בנצי גופשטיין, וביקש ממנו להפסיק את הקשר בין השניים.

   
בתגובה לציוץ של סער, כתב גופשטיין בטוויטר כי "הכל מאהבה. ולא, התבוללות זה לא דבר פרטי. אנחנו עם ישראל מייצגים קצת יותר מאדם פרטי. והקשר הזה יהרוס לה את החיים הפרטיים. אז כדאי שתייעץ לבת האהובה".
 

מוקדם יותר היום, כאמור, כתב גופשטיין מכתב לסער בו אמר כי "אין ספק שאתה כיהודי גאה הנאמן למורשת ישראל סבא, מתנגד לקשר הזה. לא מדובר בגזענות חלילה אלא בסוד קיומו של העם היהודי. לעיתים קורה שכביכול בשם האהבה יש כאלה ששוכחים מאין הם באו ולאן הם הולכים. נדמה להם שאנחנו עם ככל העמים, והאהבה היא עיוורת ומעל הכל".
והמשיך וכתב: "כאב יהודי מוטלת עליך החובה להסביר לאלונה, באהבה, שלעם ישראל יש יעוד וחזון לעולם כולו. שהיא בת למורשת ארוכה, למסורת רבת ועתיקת שנים, שהיא היא אשר שמרה עליו במשך כל שנות הגלות הארורה, בה סבל עם ישראל מרדיפות, אינקוויזיציות, מסעי צלב, פוגרומים ושואה. מסורת זו קבעה הבדלה מהגוי ושמירה על יחודו של העם היהודי. בגלל שמירה על מסורת זו החזקנו מעמד, ויכולנו מוסרית ופיזית להגיע חזרה לארץ ישראל ולהקים בה את מדינת ישראל, המדינה שעליה חלמנו והתפללנו במשך אלפיים שנה, 'ותחזינה עינינו בשובך לציון'".
את המכתב חתם בהצעה לעזרה: "אשמח להיפגש איתך ביחד עם הצוות המקצועי שלנו שמטפל בהרבה מקרים דומים ולשוחח עימכם פנים אל פנים, ונלמד יחד את חשיבות העניין וכיצד לעזור לאלונה לא לנתק את עצמה משרשרת הזהב של עם ישראל".