מיכל ליברמן גלון, בתו הדתייה של יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן, התייחסה לאירועים האחרונים ולמתקפות הרבות המכוונות כלפי אביה בשתי היממות האחרונות. היא כתבה בחשבון הפייסבוק שלה: "דברים שסיפרתי אמש לילדיי: ילדים שלי, כבת להורים מופלאים וכאמא לילדים מופלאים לא פחות אני יודעת שחינוך פירושו קודם כל דוגמה אישית. אתמול זכינו כולנו לאחד השיעורים החינוכיים החשובים בחיינו. הבטנו לתוך המציאות הישראלית וראינו איך מתייצב אדם אחד ועוצר בגופו את הטירוף שמאיים להחריב את המדינה האחת והיחידה שלנו".
"האדם הזה, אביגדור ליברמן הוא אבא שלי וסבא שלכם, האדם הזה התייצב מול קו האש, הטינופת ואובדן העשתונות ועשה מעשה. אמר עד כאן לביזוי ערכי היהדות והפיכתם לקרדום לחפור בו. אמר עד כאן לסחטנות של קיצוני החרדים, אמר עד כאן להחרבת החלום הציוני, אמר עד כאן לפוליטיקאים ששכחו שהנאמנות היא לערכים ולא לאינטרסים אישיים מעוותים. מסכנים עיתונאי החצר שחלקם מתקראים בטעות "פרשנים פוליטיים", הם אינם מסוגלים להבין את המהלך. האמת היא שאין להם כלים לכך משום שאבא שלי הוא אכן לא פוליטיקאי. הוא מנהיג".

"אני כל כך גאה בך אבא על העמידה האיתנה, הממלכתיות, על השיח הענייני והסירוב הנחרץ להיגרר לשפה הבהמית של יריבך שלוחי הרסן וחסרי עמוד השדרה המוסרי. אני גאה בנבחרת שליחי הציבור של מפלגת ישראל ביתנו, אני מודה להמוני הנשים והאנשים ששולחים לנו הודעות תמיכה ונפעמת נוכח תחושת ההזדמנות ההיסטורית שמעבר לפינה, ממשלה לאומית וציונית, ממשלתם של אלה הנושאים תפילה לשלום המדינה, המתרגשים למראה דגל ישראל ונמתחים לדום בשירת התקווה".

"חבל לי לבזבז זמן על האנשים העלובים שזורים חול בעיני הציבור, משסים ומפלגים אבל פטור בלא כלום- אי אפשר. ובכן, אומר רק זאת: הכישלון המהדהד של הליכוד גורר אותנו לבחירות נוספות אך גם אלה זולות בהרבה מהמיליארדים שהבטיח הליכוד לחרדים. ולסיכום ילדים שלי, אחזור דווקא להקדמה, לדברי בנימין זאב הרצל בהקדמה לספרו 'מדינת היהודים' "היהודים הרוצים, תהיה להם מדינתם, והם יהיו ראויים לה." ונאמר אמן".