חברת "דיסני" השיקה אמש טריילר חדש לסרט המדובר "מלך האריות", אשר חוזר למסך הגדול, ויקבל גרסה חדשה בסרט "לייב אקשן" שתהווה למעשה רימייק של ההפקה המצויירת, וככה מקווים בדיסני, ייחשף דור חדש לסרט הקלאסי והאהוב משנת 1994. דיסני תשיק את "מלך האריות", שתתמקד סיפורו של סימבה, יורש העצר של ממלכת האריות, בחודש יולי הקרוב, ומי שמדבבת בסרט את דמותה של בנה, אהובתו של סימבה - גיבור הסרט, היא לא אחרת מאשר הזמרת ביונסה.

הזמרת המצליחה העלתה אמש את הטריילר לסרט, מחשבון היוטיוב שלה ושיגעה את המעריצים. "'סימבה', המילה הכי יפה שנשמעה בסרטון הזה", כתבה אחת המעריצות, "הדרך בה היא אמרה 'סימבה', נוגעת לי בנשמה", הוסיפה גולשת נלהבת במיוחד.כזכור, לפני יומיים, במסגרת קידום הסרט העלתה ביונסה לרשת האינסטגרם תמונה שלה, בלבוש לביאה, כשעל חזה מופיעה תמונתה של הלביאה בנה בגרסת הסרט, וזכתה מעל ארבעה מיליון לייקים.


בדיסני בונים כמובן על זה שהסרט יעניין לא רק את הילדים, אלא גם את הוריהם שראו את הסרט בצעירותם וזוכרים לו חסד ולכן מקווים שהוא ייזכה להצלחה כמו המקור.בינתיים, המעריצים כבר החלו להציף את הרשת בתגובות נרגשות. הנה כמה מהן.