השבוע הוא תמיד זמן מעולה לשכוח מטרדות היומיום. איזו דרך טובה יותר יש לעשות את זה, מאשר להיכנס לאולם הקולנוע החשוך עם הרבה פופקורן, וכוס משקה גדולה במיוחד ולצלול אל תוך העולם שמוקרן על הבד. במיוחד בשביל זה ערכנו עבורכם רשימה של הסרטים שעלו לאחרונה לאקרנים. 


הרפתקה בשחקים
ישראלי. נער ונערה חובבי תעופה מוצאים גרוטאה של מטוס הקרב הראשון של חיל האוויר. ביחד עם טייס קרב לשעבר הם משפצים אותו לקראת מטס יום העצמאות.

בימוי: ליאור חפץ. שחקנים: אמיר טסלר, הילה נתנזון, אריה צ'רנר, ריקי בליך, נתי רביץ, דור הרי, אורי בלופרב. ישראל 2019. 90 דקות.

אנאבל 3

אימה. הבובה רדופת השדים אנאבל חוזרת לחייהם של זוג המדענים. הפעם באמצעות בתם בת ה־10, שנותרה לבד בלילה.

בימוי: גארי דוברמן. שחקנים: מקנה גרייס, מדיסון איסמן, מארי אלן, קייטי סאריף, פטריק וילסון, ורה פארמיגה. אנגליה־ארצות הברית 2019. 106דקות.

מדד רוטן טומטוז: 66%סודות בין אחיות

משפחתי. שתי אחיות שחיות כל אחת ביבשת אחרת, מצליחות לשמור על קשר נדיר בעוצמתו. כשאביהן חוטף שבץ, הן מתאחדות עם אמן סביב מיטתו. אך מה שנראה כמו אידיליה, מתחיל להתפרק אל מול האמיתות הקשות של חייהן.

בימוי: פבלו טראפרו. שחקנים: ברניס בז'ו, מרטינה גוסמן, גרסיילה בורחס, אדגר רמירז. ארגנטינה 2018. 111 דקות.

מדד רוטן טומטוז: 60%בידיים טובות

דרמה. גורלו של תינוק בין יומו שננטש על ידי אמו וגורלה של אישה שחולמת להיות אמא – מצטלבים ומשתנים לנצח.

בימוי: מיגל אנחל ויואס. שחקנים: רייצ'ל ניקולס, לורה הרינג, אנדריאה טיוואדר, בן טמפל, גיליאן אפטר. צרפת־בלגיה 2018. 107 דקות.

מדד רוטן טומטוז: 100%
שוטר על הדרך

קומדיה. נהג "אובר" עדין ומנומס אוסף לתומו נוסע שמתגלה כשוטר בעיצומו של מרדף אחרי רוצח אלים. כל מה שמעניין את נהג ה"אובר" הוא לשמור על דירוגו באפליקציה, ועל הדרך, על שפיותו.

בימוי: מייקל דאוז. שחקנים: קומייל נאנג'יאני, דייב בטיסטה. ארצות הברית 2019. 105 דקות.

מדד רוטן טומטוז:44%אגלי דולס

ילדים. בעיר מוזרה מגלה חבורת בובות שלא חייבים להיות מושלמים.

בימוי: קלי אסבורי. דיבוב: סטפן לגר, שירלי לילו, ערן מור, דקלה הדר. ארצות הברית 2019. 87 דקות.

מדד רוטן טומטוז: 28%