סקר מנדטים: ראש הממשלה בנימין נתניהו סימן לעצמו, בשלב זה, שני יריבים במערכת הבחירות הנוכחית - ואף אחד מהם הוא לא יו"ר כחול לבן, ח"כ בני גנץ. לאחר שפרסם סרטונים המעלים תהיות לגבי חברותו של אהוד ברק עם המיליארדר האמריקאי ג'פרי אפשטיין, שב נתניהו לתקוף את מי שלדעתו הביא אותו למערכת בחירות נוספת לכנסת בתוך שנה: יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן.
 
אתמול סייר נתניהו באשקלון וחנך, יחד עם שרת השיכון הנכנסת יפעת שאשא ביטון ושר השיכון היוצא יואב גלנט, פרויקט של מאות יחידות דיור עבור עולים וניצולי שואה. בהזדמנות זו תקף נתניהו את ליברמן ואמר: "במשך שנים, ביחס לעולים מברית המועצות, הייתה מדיניות של הרבה דיבורים ואפס מעשים. שינינו את זה". 
 
יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן הגיב בחריפות על הדברים בשיחה עם "מעריב": "נתניהו בהיסטריה, כי הוא מבין שהיחידים שמונעים ממנו להקים ממשלת הלכה זה רק ישראל ביתנו. כולם מבינים שהוא ב'קול הרוסי' רק חודשיים וחצי לפני הבחירות. אבל כולם כבר למדו מזמן שלהבטחות של נתניהו אין כיסוי". בהודעה שהוציא לתקשורת הגדיר ליברמן את דבריו של נתניהו "סיפורי עלי ביבי".בתוך כך נחשף אתמול ב"הארץ" כי אפשטיין, שהוא עבריין מין מורשע, הצטרף ב־2015 לשותפות עם ברק, שהשקיע הון בחברת סטארט־אפ שהקים. אפשטיין, שאינו רשום כבעל מניות בחברה, מימן חלק ניכר מההשקעה. הוא הורשע בעשור שעבר בשידול קטינה לזנות ונעצר השבוע שוב בחשד לניהול רשת לסחר בקטינות למטרות מין.
 
סקר שבוצע אתמול עבור תוכניתו של ניסים משעל ברדיו 103FM שתשודר היום, ועבור "מעריב־סופהשבוע", מעלה כי אילו התקיימו הבחירות לכנסת ה־22 אתמול, המפתח להרכבת הקואליציה היה נתון, שוב, לרשימת ישראל ביתנו בראשות ליברמן, שמקבלת הפעם 8 מנדטים. על פי הסקר, שערך מכון סמית, הליכוד בראשות נתניהו מגיעה ל־33 מנדטים.

הימין החדש בראשות בנט ושקד, שטרם סיכמו על חידוש שיתוף הפעולה ביניהם, מקבלת 6 מנדטים, לעומת 4 בלבד לאיחוד מפלגות הימין (הבית היהודי והאיחוד הלאומי של הרב רפי פרץ ובצלאל סמוטריץ'). ש"ס מקבלת 8 מנדטים ויהדות התורה 7 מנדטים. בסך הכל מקבל גוש הימין־חרדים 58 מנדטים לעומת 54 בלבד לגוש השמאל.


 
חלוקת המנדטים בגוש המרכז־שמאל: כחול לבן בראשות גנץ ולפיד 30 מנדטים; הרשימה המשותפת 10, העבודה בראשות פרץ יורדת לשפל של כל הזמנים עם 5 מנדטים בלבד. מפלגת ישראל דמוקרטית בראשות ברק מקבלת 4 מנדטים ומרצ בראשות הורוביץ - 5. 
 
מפלגות עוצמה יהודית, זהות בראשות פייגלין וגשר בראשות לוי־אבקסיס אינן עוברות את אחוז החסימה. הסקר בוצע בקרב מדגם מייצג של 600 איש. טעות הדגימה 4%.