"זה לא נעים שמתעסקים לך בחיים האישיים" סיפרה יוצרת הסדרה "מטומטמת" (ימי ראשון ב-HOT3 ב-22:15), בת חן סבג, לאיריס קול ב-103FM. סבג התייחסה לסיקור המקיף של כלי התקשורת של הפגישה הראשונה עם האקסית אורנה בנאי, שגם שיחקה בה, בפרמיירת העונה השלישית. "זה לא נעים על אחת כמה וכמה כשאתה עובר טלטלות. אבל זה חלק מהמקצוע".כשאת יוצאת מהבית את יודעת שעומדים לדחוף לך מיקרופון?
"אני מקפידה לחיות את חיי כמו שהם. משתדלת לא תת לזה לנהל אותי בשום צורה".

איך כותבים עוד עונה אחרי שהסדרה זכתה פעמיים בשלל פרסים? לחץ מטורף?
"זה לא סטרס נוראי אך יש רצון לשחזר ולעמוד ברף. שי קפון ואני יצאנו לדרך במטרה מעין קומדיית פשע שיצאה הרבה יותר רצינית מזה".פרמיירת "מטומטמת", עונה 3. כתב: קיץ ברבנר. צילום: נבו שפיר.

כשנגמרה העונה הקודמת כבר התחלת לכתוב את העונה השלישית?
"העונה הראשונה והשנייה נכתבו כחתיכה אחת. כשהסתיימה העונה השנייה היינו עמוק בכתיבה של העונה השלישית".תני לנו הצצה. אתם כותבים פרק ושולחים ל"הוט". הם שולחים לכם פידבקים ותיקונים?
"לעיתים יותר לפעמים פחות. יש דברים שהולכים חלק ויש כאלה שלא. זו חתירה בסירה של כולם ביחד".תהיה עונה רביעית?
"לא. זו העונה האחרונה. אבל זה עוד לא נגמר".אז מה קורה בסדרה?
"בעונה הזו אנחנו מתעסקים במה שקורה אחרי שהפנטזיה הוגשמה. מה קורה אחרי שהגשמת את החלום. כשאנשים קמים עדיין לאותו חרא ושואלים את עצמם 'מה עכשיו'. זו עונה פחות רומנטית. כסף לא עושה אותך מאושר. הוא גם לא בהכרח עושה אותך יותר רגוע. אני לא אובייקטיבית אבל זו עונה ממש טובה. עונה בת זונה. יש לנו תוספות אדירות בעונה הזאת. כדאי לראות".בפרויקט הבא שלך את מתכוונת לשחק?
"עושה הרושם שכן".