שנת 2019 הייתה שנה מלאת פעילות עבור מדינת ישראל - ומסיכום השנה של טוויטר עולה כי הנושאים המרכזיים בטוויטר השנה היו: בחירות 2019, אירוויזיון וסידרת הטלוויזיה משחקי הכס.2019 תיזכר כשנה שבה הישראלים יצאו להצביע פעמיים ועדיין המדינה נותרה ללא קואליציה נבחרת, מה שיוביל, ככל הנראה, לבחירות שלישיות חסרות תקדים. תקופת הבחירות הארוכה הובילה לדיונים רבים, לדעות שונות ולשימוש רב בהומור.זהבה גלאון, הגיבה לציוץ של משה כחלון ביום הבחירות וכתבה: "משה תמצמץ פעם אחת אם אתה מוחזק בבלפור, פעמיים אם אתה בקיסריה" וזכתה לחיוכים רבים מצד הציבור, מה שהוביל את הציוץ שלה להיות זה שזכה להכי הרבה 'לייקים' על ידי ישראלים ב- 2019.


האשטאג פופולרי נוסף השנה היה #eurovision 


סדרת הטלוויזיה המובילה, משחקי הכס, זכתה לעניין רב השנה, בעיקר לקראת שידור הפרק האחרון במאי 2019. האוהדים שיתפו מידע על פרקים ששודרו, מאחורי הקלעים, סטטיסטיקות, שחקנים, דעות, שמועות ועוד. ההאשטאג gameofthrones# אפשר לאוהדים לדון בנושא זה עם אוהדים נוספים בארץ ובעולם וזכה להיות בין ההאשטאגים המובילים בישראל ב- 2019.


ההאשטאגים המובילים בישראל ב- 2019:


#israel


#eurovision


#gameofthrones


#bts


#ai


#fortnite


#trx


#10yearchallenge


#avengersendgame


#israeltothemoonההאשטגים המובילים בעברית השנה היו:


#סליחה


#בחירות2019


#ישראל


#התחלנו


#רטווטוהציוצים שצוייצו מחדש הכי הרבה פעמים בעולם:
בלט במיוחד הציוץ הזה של Yusaku Maezawa, אשר קבע שיא חדש עבור הציוץ שזכה להכי הרבה ציוצים מחדש אי פעם, אך לא נכלל ברשימה משום שאיננו כוללים ציוצים המציעים תשלום עבור עוקבים או ציוצים מחדש.הציוצים שצוייצו מחדש, עם תגובה, הכי הרבה פעמים בעולם:בין עשרת הסרטים המצליחים ברחבי העולם:


הנוקמים: משחק הקצה


צעצוע של סיפור 4


ג'וקר


ספיידרמן: רחוק מהבית


מלך האריות (2019)
בין עשרת השחקנים העולמיים נרשמו:


1) טום הולנד


2) כריס אוונס


3) זנדאיה


4) רוברט דואניבין עשרת המוזיקאים המצליחים נרשמו: 1)בי טי אס 2) אריאנה גרנדה 3) דראק 4) ריהאנה 5) קארדי בי 6) ג'סטין ביבר 7) וביונסהבין קבוצות הספורט המצליחות נרשמו: 1) ברצלונה 2) ריאל מדריד 3) מאנצ'סטאר יונייטד 4) ליברפולובין עשרת שחקני הספורט המצליחים נרשמו: 1)נייאמר 2) ליאונל מסי 3) כריסטיאנו רונאלדו 3) לברון ג'יימס 4) קובי ברייאנטבין עשרת הפוליטיקאים המובילים: 1) דונאלד טראמפ 2) ברק אובמה 3) נרנדרה מודי 4) עמנואל מקרון 5) הילארי קלינטון