הבוקר (רביעי) עם פתיחת השנה החדשה, השיקה שירי מימון שיר חדש בשם "ויטני", אותו כתבו חנן בן ארי ומורן דוד. הסינגל עוסק בגעגועים לילדות, והכוכבת נזכרת בו איך כילדה האזינה בחדרה לויטני יוסטון וחלמה להיות זמרת, ומבקשת לחזור לאותם רגעים, לנקודת ההתחלה, כשהכול עוד היה תמים וטהור. מימון שוחחה עם אילה חסון בתוכניתה ב-103FM על השיר החדש, על שפעת החזירים שתקפה את הכוכבת ואת ילדיה ועל ההופעה של להקת שלווה מול דונלד טראמפ.

קודם כל מה שלומך ומה שלום הילדים?
"מצוין, ברוך השם זה מאחורינו".

עדכנו אותי שהכי הרבה הקלקות השבוע היו על שירי מימון ושפעת החזירים.
"הסתובבתי חולה שבוע בלי חום ומבלי לדעת מה עובר עליי. הרגשתי ממש רע. החלטתי שבגלל שהצטננתי קצת אלך לקחת את הילדים להתחסן. ביום חמישי הילדים כבר התעוררו עם חום ובשישי כשהלכנו לרופא הסתבר שכולנו חלינו בשפעת החזירים. ההיסטריה הייתה סביב השם הזה של שפעת החזירים".

לא נלחצת? הילדים שלך קטנים.
"ברור שחששתי שזה יסתבך, אבל הכל עבר בסדר. בכל מקרה להתחסן אפשר רק אחרי שמחלימים. אני עדיין מחפשת חיסונים".

בואי נדבר על השיר החדש שלך, "ויטני"
"שיר חדש עם מילים שכתב חנן בן ארי יחד עם מורן דוד שהלחינה. שיר בו רציתי לחזור אחורה. השתלטה עליי תחושת הגעגוע לילדות כששרתי עם המברשת שיער בחדר שירים של וויטני יוסטון. התמימות הזאת שהייתה לי בתור ילדה. אני רואה איך הכל שונה כל כך. גדלתי בקריית חיים עם החלום הזה".

תני טיפ לילדות שחולמות ושרות עם המברשת מול המראה.
"צריך לא לוותר ולרצות את זה. הכישרון הוא רק פרמטר קצת מתוך כל המכלול. נדרש גם האופי המתאים לעבוד במקצוע הזה".

לסיום, שמעתי את להקת שלווה וחשבתי לעצמי שהם היו צריכים לייצג אותנו באירוויזיון. חבל שלא בחרתם בהם. אפילו טראמפ שאין בו פרץ של רגשות לא עמד בחיבוק שלהם. 
"הם פרשו בגלל השבת. אגב כולנו ידענו שהם יזכו".