שלושה בני אדם נעצרו בימים האחרונים בחשד לביצוע עבירה של צריכת שירותי זנות מקטינים תמורת תשלום וטובות הנאה. על פי החשד, החשודים פנו לקטינים בגילאי 13-18 שפרסמו עצמם באמצעות אפליקציה ייעודיות להיכרויות למטרות מפגשים מיניים בתמורה לתשלום כספי. במהלך השיחה קבעו הצדדים לקיים מפגש אישי שאינו במרחב המקוון וזאת לאחר הסכמה על גובה התשלום.

עוד עולה על פי החשד כי בחלק מהמקרים הייתה מודעות לכאורה של החשודים לגילם של הקטינים ולמרות האמור המשיכו להתכתב עמם ונפגשו איתם במקומות שונים ובהזדמנויות שונות. החקירה מנוהלת ביחידה 105 בלהב 433, בליווי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, ובתיאום עם גורמי הרווחה.

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת, כאשר אחד מהם שוחרר בתנאים מגבילים והשניים הנוספים עודם במעצר. בימים הקרובים צפויה היחידה החוקרת לסיים את החקירה אז יועבר החומר למחלקת הסייבר בפרקליטות לצורך המשך ההליך הפלילי.

מהמשטרה נמסר כי היא "תמשיך להיאבק בנחישות בתופעה החמורה של פגיעה מינית בקטינים ברשת האינטרנט ותשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת להביא לדין את העבריינים הפוגעים בגופם ובפרטיותם של קטינים ובכלל וקוראת לציבור לפנות למוקד 105 לדיווח על עבירות כלפי קטינים ברשת האינטרנט".