במשך כמה עונות מכנסי הסקיני היו הדבר החם, בין שהחמיאו ללובשת ובין שלא. לרוב לא. עכשיו, בשעה טובה, הם מפנים את מקומם בארון לטובת מכנסיים בגזרה מחויטת. 

הסגנון הזה עשה את דרכו חזרה אלינו כחלק מטרנד החליפות, אבל באביב הקרוב המכנסיים המחויטים כבר עומדים בזכות עצמם ועובדים בכל שילוב אפשרי: מטי־שירט, דרך עליונית רכה וקלילה ועד חולצה מכופתרת. גם בגזרת הנעליים הם מסתדרים מצוין, ואפשר להתאים את המכנסיים המחויטים למגוון סוגי נעליים: סניקרס, מוקסינים, נעלי בובה וגם נעלי עקב, מגפונים ואפילו מגפי ברך. 

חליפה של ריקי דלאל - 4,800 שקלים לקנייה, 2,400 להשכרה (צילום: ירדן גל ים)חליפה של ריקי דלאל - 4,800 שקלים לקנייה, 2,400 להשכרה (צילום: ירדן גל ים)

המכנסיים בגזרה הקלאסית הזו לא מיועדים רק ליושבות המשרדים, לנשות עסקים אסרטיביות או לעורכות דין שמתדיינות בבתי משפט. הם מתאימים לכל אחת ולכל סגנון, וזהו יתרונם הגדול. הם גם הולמים כל מבנה גוף, ומתאימים לגבוהות וגם לנמוכות. מגוון הגזרות שלהם כל כך גדול, עד שאת יכולה ליצור כל לוק וכל סטייל שחלמת עליו, ועדיין להיראות קלאסית ומתוקתקת. וכן, כך את יכולה להיפטר סוף־סוף מההתמכרות שלך למכנסי ג'ינס.

מבחר דגמי מכנסיים (צילום: צילומים: הנס מוריץ, עדי גלעד, רותם לבל, ירדן גל ים, ניר יפה, קמילה סימון, יח''צ)מבחר דגמי מכנסיים (צילום: צילומים: הנס מוריץ, עדי גלעד, רותם לבל, ירדן גל ים, ניר יפה, קמילה סימון, יח''צ)

 אחרי שבשנים האחרונות האופנה הייתה ערבוביה קצת צעקנית של אין ספור טרנדים צבעוניים ומוגזמים, אפשר לומר, בשמחה, שהמכנסיים המחויטים הם חלק ממגמת החזרה לבסיס.