תזונה בעת הבידוד: כשמבלים שבועות ארוכים בבית ישנה נטייה טבעית לאכול יותר. אנשים רבים מוצאים את עצמם עוברים בקרבת המקרר מספר פעמים ביום, ומרגישים דחף בלתי מוסבר לפתוח אותו. קל וחומר כשנמצאים בבידוד, ומבקשים רגעי נחמה בדמות המזון אותו צורכים. ד"ר מאיה רוזמן מבקשת להזכיר לכלל המאזינים בתכניתה ב-103FM שתזונה בריאה והקפדה על ארוחות מסודרות גם בזמן הבידוד יכולה לסייע לבריאות.

כשהמאזינה התעניינה איזה מזונות כדאי לה לצרוך בכדי לשמור על המערכת החיסונית גם בתקופת הבידוד הסבירה לה ד"ר רוזמן שכדאי לה לאכול ארוחות מגוונות שמכילות מספיק ירקות, דגנים מלאים, וחלבונים. לדבריה, מעבר לשיח סביב צריכת וויטמין C, גם אבץ מועיל לחיזוק המערכת החיסונית: "אבץ נמצא בבשר, קטניות, אגוזים וביצים", הסבירה ד"ר רוזמן.

"קחו בחשבון שכשאנשים נמצאים בבידוד הם עושים פחות פעילות גופנית בצורה משמעותית, ומוצאים את עצמם מתנחמים בחטיפים מלוחים, ומזון מתועש שעשיר בסוכר, ואז במקום להתמודד עם הנגיפים והווירוסים שמבחוץ המערכת החיסונית צריכה להתמודד עם התגובות הדלקתיות שנגמרות בעקבות הסוכרים ושומני הטראנס", הסבירה ד"ר רוזמן, והמליצה להעשיר את התפריט במאכלים בריאים כמה שיותר".