לפני מעט מעל חודש שבה למסך הישראלי תוכנית הריאליטי המצליחה "חתונה ממבט ראשון" בעונה שלישית. התוכנית שהפכה מאז עלייתה בתקופת פיצול ערוץ 2, ללהיט טלוויזיוני ששבר שיאי רייטינג, והעונה השנייה שלה הגיע לממוצע של 18.7 אחוזים ו-466 אלף צופים. במלך העונה, בתקופה בה חלק התפרצות נגיף הקורונה, הוא הדביק את הצופים אל המסך מבשיג נתונים של מעל 20 אחוזי צפייה.

אמש, שידרה "קשת 12" פרק מיוחדים של ריאליטי החתונות, "המומחים מדברים" בו היא ניסתה לסחוט את המיץ מהפורמט המצליח, והציגה בפרק בו הפסיכולוגים והחוקרים בתוכנית סיכמו את מצבם של הזוגות עד כה, מבלי להציג התרחשויות חדשות. יחסית לפרקים האחרים ששודרו בתקופת הקורונה, פרק "המומחים מדברים" החדש הביא לזכיינית נתונים פושרים, של 19.4 אחוזי רייטינג, לשם השוואה, הפרק של שבת השיג 28.2 אחוזים. מה שתרם לירידה החדשה הוא העונה שבשבת העביר רה"מ הנחיות חדשות להקלות בטיפול בקורונה, ומשך אל המשך צופים רבים שנשארו לצפות בתוכניות הפריים טיים.

מולה, הפרק השני של "צחוק מהמצב" של "רשת 13", במהלכה שלום אסייג מגייס את קובי מימון, ארז שלם, הדר לוי וחן מזרחי לסדרת ספיישלים קומיים להרמת המורל, שפתח עונה עם נתון של 13.4 אחוזים בשבת, ירד ל-11.3 אחוזים. "כאן 11" סיכמה את ערב השידורים עם "המרדף" שקיבלה 5.2 אחוזים.

ברצועת החדשות, קיבלו המהדורות 20.8 אחוזים ב"קשת 12" ו-10.1 ב"רשת 13", ומהדורת החדשות של תאגיד השידור הציבורי קיבלה 4.2 אחוזים.

בשעות הפרה-פריים שלפני החדשות הובילה "קשת 12" עם המהדורה המוקדמת של החדשות שגרפה 15 אחוזים, בעוד הזכיינית "רשת 13" שידרה את המהדורה המוקדמת שלה קיבלה 7.1 אחוזים.