חשד לרצח: גבר בן 30 נדקר הלילה (שבת) למוות בקטטה ברחוב שתולים בתל אביב. הגבר נפצע באורח אנוש ופונה לבית החולים "איכילוב", אולם שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. באירוע נפצעו שלושה בני אדם נוספים, שניים מהם במצב בינוני שפונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "וולפסון" בחולון, ופצוע נוסף שנפצע באורח קל. כוחות משטרה וחוקרי זיהוי פלילי שהגיעו למקום פתחו בחקירה ואספו ראיות מהזירה. נסיבות האירוע נחקרות, הרקע לאירוע הנו פלילי.

בסך הכל, שמונה עצורים, חלקם פצועים, פונו לבתי החולים. החקירה מנוהלת על ידי צח"מ של מרחב יפתח בתחנת שכונות, והיא נמצאת בראשיתה ובעיצומה. לקורבן אין עבר פלילי ואינו מוכר למשטרה. כעת, על מנת להתחקות אחר מניע הרצח במשטרה גובים עדויות מהחשודים. 

כבר בראשית החקירה עלה בידי החוקרים כי לאור ממצאים מהזירה ועדויות שמדובר באירוע שהתפתח ככל הנראה על רקע סכסוך מוקדם, וכי לא מדובר באירוע אקראי. על פי החשד, זו הייתה פגישה מתוכננת שבה לקחו חלק המעורבים, כולם דיירי הרחוב שבו בוצע הרצח. לאחר שהמעורבים החלו לדחוף זה את זה, שלפו חלקם סכינים ודקרו את המעורבים האחרים, שאחד מהם מצא את מותו בבית החולים.