פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום, נגד גבר בן 50 בגין ניסיון רצח, תקיפת קטין בנסיבות מחמירות ועבירות נוספות שביצע כלפי בת זוגו וילדיו.

על פי האישום הוא תקף את אשתו באמצעות חרב שהייתה תלויה בביתם, וניסה להורגה. הנאשם הוציא את החרב מהנרתיק שלה, התנפל על המתלוננת בקריאה "אני אהרוג אותך", וניסה לפגוע בה עם החרב שבידו בצווארה בתנועות שיסוף, בכוונה לגרום למותה. בשלב מסוים המתלוננת נפלה על הרצפה, והנאשם הניח את ברכו עליה וניסה לפגוע עם החרב פעם נוספת. אז הנאשם אמר למתלוננת "אני אכער אותך", וכיוון את החרב לפניה.

המתלוננת הגנה על עצמה באמצעות ידה, והחרב פגעה בה מספר פעמים תוך שהיא גורמת לה לחתכים שותתי דם. הנאשם המשיך לפגוע במתלוננת עם החרב בכל חלקי גופה, חרף הפצרות של ילדיו שנכחו בבית. האירוע הסתיים כאשר המתלוננת וילדיה הצליחו להדוף את הנאשם אל מחוץ לחדר, ולנעול את הדלת.

במקרים אחרים תקף הנאשם את ילדיו הקטינים וגרם להם לחבלות. לאחר שנעצר פנה הנאשם לקרוב משפחה וביקש שישכנע את אשתו לבטל את התלונה שהגישה נגדו. הפרקליטות מבקשת מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.