"מטנף שקרים": נועה רוטמן, נכדתו של רה"מ לשעבר יצחק רבין תקפה את יאיר נתניהו בראיון שישודר מחר בחדשות 13. בדבריה הדגישה רוטמן כי "אין עוד ילד של פוליטיקאי או פוליטיקאית ישראלים שמנבל את הפה שלו בצורה כזו בציבוריות הישראלית ושותקים לו".

נכדתו של יצחק רבין בראיון מיוחד לחדשות 13

"לבן של ראש הממשלה יש פעילות מילולית מאוד 'מעניינת' ברשתות", אמרה נועה רוטמן, נכדתו של יצחק רבין ז"ל המהלך הראיון וסיפרה: "לקחו קלטת של ריאיון איתי מלפני 25 שנים אצל רפי רשף, בישלו אותה והוציאו שאמרתי 'דוד יאסר ערפאת פשוט מקסים אלינו' - על זה חתום ראש הממשלה".
קורח הדגישה כי מדובר בבנו של ראש הממשלה, אולם רוטמן טענה: "הוא גר בבית שאנחנו משלמים עליו מהמיסים שלנו ולכן האחריות היא גם שלו. כשאני אומרת משהו לא מייחסים את זה לסבא שלי?" 
נועה רוטמן בראיון מיוחד בחדשות 13 (צילום: צילום מסך חדשות 13)נועה רוטמן בראיון מיוחד בחדשות 13 (צילום: צילום מסך חדשות 13)
"זה בכלל לא עניין של שמאל וימין", טענה נכדתו של ראש הממשלה, יצחק רבין, "זה עניין של נימוסין וממלכתיות - ושני הללו נעדרים לחלוטין מהתופעה הזאת. למה זה מותר? למה זה לגיטימי? מה זה הלשלשת הזאת?". עוד הוסיפה רוטמן בדבריה: "הוא מטנף שקרים על זכרו של סבא שלי לא פעם ולא פעמיים, אבל לקרוא לי האחיינית של ערפאת? נו, באמת".