החורף רשמית כבר כאן וחברות הטיפוח מבינות שזה זמן מעולה לערוך לנו היכרות עם תכשירים חדשים. מנהלי השיווק יספרו לכם שאת המוצרים הם משיקים ליום הגבר הבינלאומי. בפועל הסיבה היא אחרת לגמרי. מזג האוויר שמתחלף, הרוחות והגשמים דורשים מאיתנו לעשות סדר בשגרת הטיפוח. בעונה הקרה נעשה במוצרי הטיפוח שימוש נרחב במרכיבים עשירים יותר שיעשו טוב לעור הפנים. המותגים מציעים מוצרים חדשים לסתיו ולחורף, אנחנו בדקנו אותם עבורכם וחזרנו עם ממצאים.

קרם לחות FACIAL FUEL, קיל'ס. צילום: יח''צ (צילום: יח''צ)קרם לחות FACIAL FUEL, קיל'ס. צילום: יח''צ (צילום: יח''צ)

קרם לחות FACIAL FUEL, קיל'ס

בקיל'ס מציעים שלל סדרות טיפוח המותאמות לסוגי העור השונים. בין המוצרים הייעודים לגבר נגלה ג'ל ניקוי פנים, תרסיס מי לחות, שמן לטיפוח הזקן ואלה מכם שחיים על הקצה ימצאו גם סטיק לטיפול באיזור העיניים. כעת מצטרף לחבורה קרם לחות ממריץ לעור הפנים. הקרם במרקם עשיר והוא מתאים לכל סוגי העור. למרות שבמהלך המריחה מתקבלת תחושה שומנית, הקרם נספג במהירות והעניק לחות נעימה ומראה רענן לעור הפנים.

מחיר: 165 שקלים

מסכת לחות לגבר WARP HYDRATANT, קירינס. 19.90 שקלים. צילום: יח''צ (צילום: יח''צ)מסכת לחות לגבר WARP HYDRATANT, קירינס. 19.90 שקלים. צילום: יח''צ (צילום: יח''צ)

מסכת לחות לגבר WARP HYDRATANT, קירינס. 

טרנד מסכות הלחות כבש את הקהל הנשי אבל קשה לנו לראות גברים מדביקים את הרטייה הלחה על הפרצוף בשאיפה לעור חלק וצעיר. זה לא מנע מקירינס להשיק אופציה לחה לגברים. יצאנו למשימה ואחרי שנקרענו מצחוק ממראה המסכה המודבקת על הפנים, גילינו שהמסכה שמבטיחה להעשיר את העור בלחות אכן מקיימת את ההבטחה ומציפה את הפרצוף במרכיבים לחים וחיוניים. אל תצפו לשינויים מרחיקי לכת במראה הכללי  – האקססוריז הלח לא מחליף טיפולים קוסמטיים אבל מותיר עור גמיש ותחושה מרעננת.

מחיר: 19.90 שקלים

סדרת תכשירים אורגניים לגבר eco love, אורגניקזון. להשיג באתר בשבילנו: http://bit.ly/organic_men (צילום: יח''צ)סדרת תכשירים אורגניים לגבר eco love, אורגניקזון. להשיג באתר בשבילנו: http://bit.ly/organic_men (צילום: יח''צ)

סדרת תכשירים אורגניים לגבר eco love, אורגניקזון.

המארז כולל ג'ל לניקוי פנים, מסכת בוץ מינרלי, סבון גוף, משחת שיניים טבעית ומברשת שיניים מבמבוק. דגמנו את מסכת הבוץ מהז'אנר שנדמה לך שפוגשים רק בים המלח. המרקם שלה פחות כבד ממסכות בוץ אחרות וגם מראה הבוץ השחור והמוכר לא התקבל בזמן השימוש. הפלוס: בסיום העור נותר חלק ונעים למגע. למרות מאמצים רבים לא הצלחנו להבין את החלק הגברי במשחת השיניים ומברשת הבמבוק שמככבות במארז.

להשיג באתר בשבילנו: http://bit.ly/organic_men