גבר בן 20 נהרג הבוקר (שישי) בתאונת דרכים על כביש שש, סמוך למחלף שורק. ככל הנראה, נהג הרכב התנגש בעוצמה במעקה הבטיחות ונלכד בפנים. כוחות כיבוי איש וחילוץ, חילצו את הלכוד כשהוא במצב קשה והעביר אותו לטיפול גורמי הרפואה שהגיעו לשטח וביצעו בו החייאה, אך בסופן הם נאלצו לקבוע את מותו.

אייל גוטמן, פרמדיק שנכח בזירת התאונה סיפר: "היינו באוויר במסוק כשקיבלנו את הדיווח על התאונה ונחתנו בסמוך במקביל להגעה של הניידת טיפול נמרץ. הפצוע שהיה מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית היה לכוד ברכב. תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות הענקנו לו טיפול רפואי שכלל הנשמה ולאחר החילוץ ביצענו בו פעולות החייאה, אבל הפציעה שלו הייתה קריטית ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו".

חילוץ הלכוד בתאונה על כביש 6 (צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה)חילוץ הלכוד בתאונה על כביש 6 (צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה)

חוקרי התנועה של משטרת ישראל סגרו את קטע הכביש לכיוון צפון על מנת לבחון את נסיבות התאונה.

בנוסף, ארבעה בני אדם נפצעו בתאונת דרכים בכביש 866 סמוך לכפר שמאי שבצפון. נסיבות התאונה טרם ברורות, אך ככל הנראה הרכב התהפך לאחר שסטה מנתיב הנסיעה. אדם בן כ-50 נפצע בינוני בתאונה ופונה לבית החולים רמב''ם כשהוא סובל מחבלה בראשו, שלושה נוספים פונו לבית החולים זיו כשמצבם מוגדר קל.