2020 אומנם לא הייתה שנה מזהירה, מכל הבחינות - אך לפחות אפשר לסיים אותה בסטייל ולצעוד בבטחה לשנת 2021, שמתחילה היום.
גם אם מסיבות הסילבסטר בוטלו בשל הסגר ושמלות הערב הצמודות נשארו בארון - זה לא אומר ששאר המסורות נשכחו. השבוע נורתה יריית הפתיחה לסיילים הגדולים של סוף השנה, וחברות האופנה, שנלחמו בשיניים כדי לסגור את העונה עם רווחים, מציעות שלל מבצעים כדי לעודד אותנו לרכוש ולחסל את קולקציית החורף.

מי שחיכתה בסבלנות והשאירה את כרטיס האשראי בכיס לאורך כל "חגי הקניות" של נובמבר, תזכה עכשיו ליהנות ממבצעים הרבה יותר משתלמים ולא מהנחות מינוריות או כאלה שתלויות בכל מיני תנאים מגבילים.

''סינקו''. 199 שקלים במקום 365 (צילום: מיכאל טופיול)''סינקו''. 199 שקלים במקום 365 (צילום: מיכאל טופיול)

אז אם נשאר לכן קצת כסף מתקציב 2020, כדאי לנצל את המומנטום ולבדוק את ההנחות ברשתות הבינלאומיות והמקומיות, אצל מעצבי האופנה הישראלים ובבוטיקים הקטנים.

1,435 שקלים במקום 2,050. שמלה של ZADIG&VOLTAIRE (צילום: יח''צ)1,435 שקלים במקום 2,050. שמלה של ZADIG&VOLTAIRE (צילום: יח''צ)

עונת הסיילים היא הזדמנות לרכוש פריטי חובה שהיו מעבר לתקציב שלנו בתחילת העונה, כמו מעילים למשל. חלק מהמותגים יציעו אותם ב־50% הנחה - כך שמדובר ברווח אמיתי, בעיקר משום שעונת החורף עדיין לא הסתיימה. ובכלל, זאת הזדמנות לפנק את עצמנו בפריטי אופנה שונים שיעזרו לנו לשכוח שבתקופה האחרונה הפריט הכי אופנתי שלנו היה הטרנינג.