יו"ר ימינה, נפתלי בנט, הודיע היום (ראשון) על צירופו של ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, לרשימת המפלגה לכנסת. מדובר במהלך מפתיע שכן דוידי נחשב למקורבו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו.

בנט במליאה. צילום: ערוץ הכנסת

דוידי (47), נשוי ואב לשבעה, נולד וגדל בבאר שבע בשכונה ד', למד בישיבת בני עקיבא אהל שלמה בעיר ובישיבת ההסדר קרני שומרון, שירת כקצין ביחידה מובחרת בצה"ל.

קודם לכהונתו כראש עיריית שדרות, שימש כמנהל ישיבת ההסדר בשדרות, סמנכ"ל תנועת מבראשית, היה ממובילי תנועת המחאה נגד ירי הקסאמים המתמשך מרצועת עזה והקים את המטה לביטחון שדרות.

אלון דוידי, נפתלי בנט (צילום: אריאל זנדברג)אלון דוידי, נפתלי בנט (צילום: אריאל זנדברג)

"אני גאה היום להציג את ראש העיר שדרות אלון דוידי. שדרות היא סמל של המדינה, של התמודדות עם משבר, של הצלחה גדולה. אלון הפך אותה לאימפריה עם חינוך מעולה וצמיחת תושבים. תראו את הבנייה כאן מאחורינו - מי היה מאמין? זו הסיבה שבחרתי בו לנבחרת שלנו. אלון הוא איש עשייה צעיר ונמרץ שיודע איך להפוך משבר להזדמנות", אמר נפתלי בנט.

"מדינת ישראל נמצאת היום בשעת משבר קשה. שאלתי את עצמי מי המנהיג שיוכל לחלץ את ישראל מהמשבר. נפתלי הוא המנהיג היחיד שיוביל אותנו לנצח את הקורונה, לייצר 400 אלף מקומות עבודה, לדאוג לעצמאים ולאחד את העם. נפתלי תמיד יוזם, קשוב, יורד לשטח, ביצועיסט ואכפתי. ב-23 במרץ נפתלי בנט יקים ממשלה חדשה וטובה שתחלץ את ישראל מהמשבר. נפתלי הוכיח שיש לו את הניסיון, היכולת והיצירתיות לתת פתרונות אמיתיים והכי חשוב - הוא הוכיח שבאמת אכפת לו מאיתנו", הוסיף דוידי.