בעוד שבועיים חוגגים את הוולנטיין דיי, אותו חג אוהבים דביק שמגיע כמו שעון כל שנה ב – 14 לפברואר. תני לנו לנחש אבל כשאת רומזת לו שהיום הזה מתקרב, הוא ממהר לחבוש את כובע ההיסטוריון ומזכיר לך שמדובר בכלל בחג של נוצרים. אז כן, ולנטיין היה כומר וממש כמו הכומר סילבסטר גם הוא לא באמת היה אנטישמי. לא נפתח פה שיעור בזום בנושא ההיסטוריה של הנצרות ורק נגלה שגם אצל הנוצרים וולנטיין לא התחיל את דרכו כחג לזוגות מאוהבים. הקדושים בנצרות זוכים לימים משלהם וכך גם הכומר ולנטינוס הקדוש זכה לאיוונט משלו לאחר מותו. כדי להוסיף למיתוס אפיל רומנטי, מספרים שוולנטיין כתב בבית הסוהר מכתבים לאהובתו בטרם הוצא להורג. 

בושם יוניסקס TOY BOY, מוסקינו. מחיר: 219 שקל (צילום: יח''צ)בושם יוניסקס TOY BOY, מוסקינו. מחיר: 219 שקל (צילום: יח''צ)

עכשיו כשאנחנו יודעים שוולנטיין לא היה נגדנו, אפשר לפרגן לו בכיף ולחגוג. בראש הרשימה בימים מהסוג הזה מככבים הפרחים והשוקולד. בימים טרום עידן הקורונה זכו גם ארוחות רומנטיות במסעדות שף ועיסויים זוגיים מפנקים במרכזי ספא לפופולריות רבה. עכשיו הסיפור קצת שונה כי יכול להיות שבזמן כתיבת שורות אלה (שוב) אסור לנו להתרחק יותר מידי מהבית בחסות הקורונה. זאת כמובן לא סיבה לוותר על מחוות קטנות שיעשו לנו טוב על הלב וישמרו לנו על הגחלת. אנחנו הגברים לא טיפוסים חומריים ונכון גם שזאת לא המתנה אלא מי שמביאה אותה והיי, אנחנו בטח שלא מסתכלים על כמה שהיא עלתה - שתדעי. בין אם את קונה את טיעוני ההגנה המגוחכים האלה או לא, קבלי רשימת מתנות שהגבר שלך ישמח לקבל.

סט גילוח וטואלטיקה Decor Walther. מחיר החל מ: 860 שקל, להשיג בבלעדית ב- HeziBank (צילום: יח''צ)סט גילוח וטואלטיקה Decor Walther. מחיר החל מ: 860 שקל, להשיג בבלעדית ב- HeziBank (צילום: יח''צ)

אי אפשר לחמוק בחג האהבה הבינלאומי ממערבולת הבשמים ששוטפת אותנו. בית האופנה מוסקינו ארגנו לך בושם יוניסקס שתוכלי לחלוק איתו. כדי לעלות את מפלס הקיטש, מגיע הבושם בבקבוק בצורת דובי שחור וחמוד. גם בגוצ'י מסייעים לכם במשימה עם בושם לגבר שהוא חצי מצמד בשמים לו ולה במהדורה מוגבלת שמגיעה בבקבוק לאספנים. טום פורד לא מזניח את הגבר שלך גם בוולנטיין ומציע את הבושם האלגנטי בעל השם המעודן FUCKING FABULOUS שכולל ניחוח יוקרתי ויתאים גם לו וגם לך. בהוגו בוס גם חשבו על שניכם יחד והשיקו שני בשמים בניחוחות מתכתבים לו ולה.

שעון חכם של Amazfit דגם GTR2 מבית Huami. מחיר 869 שקל (צילום: יח''צ)שעון חכם של Amazfit דגם GTR2 מבית Huami. מחיר 869 שקל (צילום: יח''צ)

אם מדף הבשמים שלו עמוס ואת רוצה לשנות כיוון, קבלי מאיתנו עוד הצעות. טי שרט עם הדפסים מגניבים, אוהבים ורומנטיים של מותגי על ובתי אופנה דוגמת ברברי, ורסאצ'ה, טומי הילפיגר וקום דה גרסון תגלי באתר פקטורי 54. בחזי בנק מוצע סט גילוח וטואלטיקה בעיצוב יוקרתי בסגנון מועדוני הגברים הפרטיים בלונדון הכולל מתקן לסכין גילוח, דיספנסטר לסבון ומיכל אחסון. עם הגבר שלך חובב גדג'טים וצעצועים שווים במיוחד תוכלי להעניק לו שעון חכם של Amazfit עם מבחר של יותר מ-40 פני שעון ותצוגה בהתאמה אישית לאפליקציות וקיצורי דרך. באתר פדני תמצאי שעוני יוקרה במחירים יוקרתיים ולצידם מוצעים תכשיטים מעוצבים מזהב לחובבי הז'אנר.

בושם לגבר GUCCI GUILTY LOVE EDITION, גוצ'י. מחיר: 410 שקל (צילום: יח''צ)בושם לגבר GUCCI GUILTY LOVE EDITION, גוצ'י. מחיר: 410 שקל (צילום: יח''צ)

צמיד ספירלי padani flow, פדני. מחיר: 7,200 שקל, להשיג באתר (צילום: אורי לבני)צמיד ספירלי padani flow, פדני. מחיר: 7,200 שקל, להשיג באתר (צילום: אורי לבני)