בנק הפועלים משיק היום (ראשון) ארנק דיגיטלי ואת כרטיס האשראי bitcard, ללקוחות bit. הלקוחות יוכלו לשלם ישירות מהנייד, גם בעת ביצוע עסקת רכישה בבתי העסק ללא צורך בהצגת כרטיס האשראי. כל מה שנדרש הוא להצמיד את הסמארטפון לקופה (tap), ללא צורך בארנק פיזי, ומבלי לזכור את הקוד הסודי של כרטיס האשראי וללא כל צורך במגע.

גולן שרמן, משנה למנכ"ל וממונה על חטיבת החדשנות והאסטרטגיה: "זהו צעד משמעותי לקראת מימוש החזון של bit למעבר מאפליקציית תשלומים יומיומית של הציבור הרחב לפלטפורמת הפעילות הבנקאית המרכזית ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. נמשיך לקדם ולחזק את הצעת הערך הייחודית של bit, כפלטפורמה למתן מגוון שירותים בנקאיים מהירים ופשוטים מבוססי תשלומים לשימוש כלל הלקוחות."

התשלום ב- bit מבוסס על תקן בינלאומי של ויזה ומאסטרקארד, ולכן מאפשר גם לשלם בכל חנות בחו"ל שיש בה קופה תומכת ב-NFC, באמצעות הנייד וללא צורך בכרטיס פיזי. 

האשראי החדש של bit (צילום: בנק הפועלים)האשראי החדש של bit (צילום: בנק הפועלים)

בעלי מכשיר אנדרואיד וכרטיס אשראי מסטרקארד של בנק הפועלים או כרטיסי מסטרקארד חוץ בנקאיים של ישראכרט, יכולים להירשם לארנק ב-3 קליקים באפליקציית bit. כשמגיעים לחנות הפיזית, מחפשים את סימן ה-NFC על גבי קופות שתומכות בתשלום בנייד, משחררים את נעילת הטלפון, מצמידים את המכשיר למסוף והתשלום מבוצע. בקרוב השירות יתאפשר לבעלי כרטיסי אשראי נוספים. 

לקוחות אחרים (שאין להם כרטיס אשראי מסטרקארד של בנק הפועלים או כרטיס אשראי מסטרקארד חוץ בנקאי של ישראכרט), יוכלו בקלות להזמין bitcard, ישירות באפליקציה וכך יוכלו להשתמש בארנק הדיגיטלי של bit ולשלם ללא מגע בבתי עסק.

bitcard הוא כרטיס אשראי המונפק ע"י חברת Cal. את הכרטיס ניתן להזמין בתוך כשתי דקות ישירות מתוך אפליקציית bit, להשתמש בו מידית באמצעות האפליקציה, ולקבל את הכרטיס הפיזי עם שליח עד הבית. 

בנוסף, מזמיני כרטיס ה- bitcard יהנו מהטבת הצטרפות של עד 250 ש"ח ב-BUYME, וכן מהנחה של 10% במגוון מותגים ומקומות בילוי (עד לסכום של 250 ש"ח): gett, WOLT, GOOD PHARM, גולף, סטימצקי, ארומה תל אביב, רשת story ועוד. לקוחות bitcard יהיו זכאים גם לכלל ההטבות של מחזיקי כרטיס Cal. 

בנוסף, כל משתמשי ארנק bit יזכו להחזר כספי של 10% על הקניות, עד לסכום של 150 ₪ בתקופת המבצע. משתמשי bit בעלי iPhone יכולים להזמין bitcard על מנת ליהנות מההטבות, וכן ממסך מרכז של כל ההוצאות.