"את האורח הבא אין צורך להציג", אומר האיש הזה בכל פעם שהוא מציג את אורחיו. הוא בן 73, אביו היה מגדל פרחים, ואמו הייתה מזכירת כנסייה. בקורות חייו נכתב שהוא היה סטנדאפיסט וחזאי מזג אוויר בתחנת טלוויזיה מקומית. פרסומו העיקרי בא לו מהנחיית תוכניות אירוח בטלוויזיה.

הוא היה קורבן לסחיטה על רקע קשר מיני שניהל, כשמפיק שעבד במחיצתו ניסה לסחוט ממנו סכום של שני מיליון דולרים כדי לא לפרסם את הפרשה. בסופו של דבר, הוא הודה בקיום יחסי מין עם עובדת בצוות תוכנית הראיונות שלו והתוודה על כך בתוכניתו. בהמשך התברר כי הוא קיים יחסי מין עם עובדות נוספות במערכת התוכנית.

הוא נחשב מראיין שרבים התדפקו על דלתו כדי לזכות בכמה רגעי תהילה. הזמרת שר הסכימה להגיע אליו לראיון רק אחרי משא ומתן ממושך. הראיון התמקד בסירובה להשתתף תקופה ארוכה בתוכנית. כאשר הוא התעקש ולא הניח לה, היא נימקה את סירובה להופיע בתוכניתו במילים: "חשבתי שאתה חלאה". מפגש בוטה היה לו גם עם הזמרת מדונה. הוא הציג אותה בשידור כ"מי ששכבה עם השמות הכי גדולים בתעשיית הבידור", והיא גמלה לו בקללות, תוך שהיא משמיעה בשידור עשרות פעמים את המילה "פאק". את ג'וני קרסון, מנחה "טונייט שואו" המיתולוגית, הוא הזמין להתארח בתוכניתו 22 פעמים.

הוא הנחה את טקס האוסקר בשנת 1995, והיה הקומיקאי הראשון שהופיע בטלוויזיה אחרי פיגועי 11 בספטמבר. בשנת 2000 הוא לקה בלבו ועבר ניתוח מעקפים. שלוש שנים אחר כך הוא אושפז בגלל נגיף הרפס. באותה שנה נולד בנו שנושא את שמו של אביו. כשבנו היה בן שנתיים עצרה המשטרה אדם שהועסק בביתו, בחשד שהתכוון לחטוף את בנו הקטן במטרה לדרוש כופר.
בשנת 2015 פרש מהגשת התוכנית. כשנשאל אם הוא מתגעגע, הוא אמר שלא יהיה מוכן לחזור לעבודה יומיומית בשביל שום הון שבעולם, משום שלדבריו לא יצליח בגילו לעמוד בקצב.

אתם מוזמנים לגלות: מי האיש?

פתרון החידה הקודמת:

האיש שזה לכינוי "כידוני" בפלמ"ח, שהשתתף בכנס הפלמ"ח בשנת 1949 בניגוד לפקודות וננזף על כך על ידי הרמטכ"ל הראשון של צה"ל יעקב דורי, הוא רב אלוף חיים בר-לב, הרמטכ"ל השמיני של מה"ל שקו הביצורים בתעלה נשא את שמו. היה לימים שם שר בממשלותיהם של יצחק רבין וגולדה מאיר.