אפטר שייב וקרם אנטי אייג'ינג לגבר Sisleÿum, סיסלי פריז. מחיר: 850 שקל (צילום: יח''צ)אפטר שייב וקרם אנטי אייג'ינג לגבר Sisleÿum, סיסלי פריז. מחיר: 850 שקל (צילום: יח''צ)

אפטר שייב וקרם אנטי אייג'ינג לגבר Sisleÿum, סיסלי פריז

יש לנו מקום חם בלב לתכשירים שחוסכים לנו זמן התעסקות מיותר. סיסלי פריז כנראה הבינו את הקטע והשיקו אפטר שייב וקרם אנטי אייג'ינג בתכשיר אחד. הנוסחה הייחודית תסייע למצק את העור, להפיג סימני עייפות, למזער קמטים וסימני הזדקנות ולהפחית גירויים מהגילוח. התכשיר מגיע בניחוח גברי מעודן ובמרקם עשיר במיוחד אבל כזה שלא מכביד על הפרצוף. הוא נספג די באיטיות ומזין את העור בלחות ומעניק תחושה נעימה. לאחר הגילוח הוא גם מנע את הגירויים האופייניים. לקמטים לא ערכנו מסיבת פרידה אבל העור הרגיש גמיש וקורן.

מחיר: 850 שקלים

שמפו לגבר לטיפול בקשקשים HARBEL SHAMP, מורז צמחי מרפא. מחיר: 49.90 שקל (צילום: יח''צ)שמפו לגבר לטיפול בקשקשים HARBEL SHAMP, מורז צמחי מרפא. מחיר: 49.90 שקל (צילום: יח''צ)

שמפו לגבר לטיפול בקשקשים HARBEL SHAMP, מורז צמח מרפא.

קשקשים בשיער נחשבים למטרד עבור לא מעט גברים. מורז צמחי מרפא מציעים לטפל בבעיה עם שמפו על בסיס תמצית הרוזמרין שמגיע ללא פראבנים ומיועד לשימוש יום יומי. השמפו כולל "ריח של בית מרקחת" שזה במילים אחרות ריח נטרלי ונעים של ניקיון. לאחר השימוש הראשון הקשקשים התעקשו להשאר אבל בהמשך חלקם ויתרו ונעלמו. מראה הקשקשים לא התפוגג לחלוטין גם בחפיפות הבאות, אך לגמרי הורגש שיפור ניכר במראה השיער וכמות הקשקשים שבצבצו היתה קטנה במיוחד.

מחיר: 49.90 שקלים

סדרת מוצרי הגנה לספורטאים ULTRASOL SPORT MAX, ד''ר פישר. מחירי מוצרי הסדרה: 45-60 שקל (צילום: יח''צ)סדרת מוצרי הגנה לספורטאים ULTRASOL SPORT MAX, ד''ר פישר. מחירי מוצרי הסדרה: 45-60 שקל (צילום: יח''צ)

סדרת מוצרי הגנה לספורטאים ULTRASOL SPORT MAX, ד"ר פישר. 

הטמפרטורות כך נראה, רק הולכות ומטפסות ואנחנו נמלטים למזגנים שמחכים לנו בחיבוק עוטף וקריר. כדי להגן על עורנו מציעים בד"ר פישר סדרה ייעודית לספורטאים ומתאמנים שבוחרים בדעה צלולה להתאמן בחוץ. הסדרה כוללת ספריי הגנה, תחליב הגנה וקרם ג'ל הגנה לפנים. התכשירים מתהדרים ב 30 SPF ואחרים ב- 50SPF. מרחנו את קרם הג'ל לפנים והתזנו את ספריי ההגנה וגילינו תכשירים שנספגים במהירות מטורפת ומאפשרים ללבוש בגדי ספורט באופן שלא יגרום להם להדבק לגוף. לשמחתנו לאחר השהייה בשמש העור לא היה מגורה ואדמומי.

מחירי מוצרי הסדרה: 45-60 שקלים.

תחליב אנטי-אייג'ינג משקם לגוף SUNISSIME, ליארק פריז. מחיר: 165 שקל (צילום: אסף לוי)תחליב אנטי-אייג'ינג משקם לגוף SUNISSIME, ליארק פריז. מחיר: 165 שקל (צילום: אסף לוי)

תחליב אנטי-אייג'ינג משקם לגוף SUNISSIME, ליארק פריז 

אחרי שחזרנו מחוף הים או משהייה ממושכת בחוץ נגלה שהעור מגורה ודורש יחס הולם. הסדרה הכחולה של ליארק פריז מציעה תחליב משקם לגוף. התחליב כולל ניחוח נעים שמעניק תחושה שאנחנו עדיין בים. המרקם הקליל כולל תמצית הממליס וטאנין. מדובר בצפירת הרגעה לצבע האדום שהעור קיבל. הוא נספג מהר וסייע לשמור על האלסטיות של העור וגם הרגיע את האדמומיות הקלה שכיכבה לאחר החשיפה לשמש.

מחיר: 165 שקלים.

קרם רגליים משקם SA renewing, סרווה. מחיר: 44.90 שקל (צילום: יח''צ)קרם רגליים משקם SA renewing, סרווה. מחיר: 44.90 שקל (צילום: יח''צ)

קרם רגליים משקם SA renewing, סרווה.

בימי הקיץ אנחנו חוזים במראות קשים של גברים מצויידים בעיקר בעור קשה, סדוק ויבש בכפות הרגליים. רבים מהחשודים בפשע מוותרים על ביקור תכוף במכוני הפדיקור ובמיוחד עבורם מוצעים פתרונות ביתיים. קרם הרגליים החדש של סרווה הוא עשיר בחומרי הזנה וריכוך שמסייעים להרגיע ולשקם את העור. הקרם האינטנסיבי נספג באיטיות ובתחילה אף דביק, כיאה למוצרים מהז'אנר. העור נעטף בשכבה עבה של הגנה ולאחר מכן העור הרגיש רך ועדין. 

מחיר: 49.90 שקלים