אחד הדברים שגברים אוהבים לעשות הוא לנסות להבין למה נשים תמיד נסחבות עם תיק. אנחנו הרי מסתפקים בכיסי המכנסיים ודוחסים לתוכם ארנק, מפתחות וסמארטפון ומתעלמים לחלוטין מהלוק העמוס שנוצר. נשים לעומתנו, יודעות בדיוק מה הן עושות ומאכלסות את התיק בשלל פריטים הכרחיים כמו מסכה, מטען לסלולרי, נרתיק למשקפיים, ליפסטיק, קרם הגנה ועוד לא מעט דברים חיוניים שיאפשרו להן להפוך את התיק לחנות נוחות.

קסטרו. מחיר: 79.90 שקל (צילום: עמית שמש)קסטרו. מחיר: 79.90 שקל (צילום: עמית שמש)

גברים אוהבים להתלהב מהעובדה שהם מאוד פרקטיים והם לוקחים איתם רק מה שהם באמת חייבים כי "למה צריך לסחוב את כל הבית?". כמה חבל שרבים מהם שוכחים בדרך את הפרט הקטן שרובנו יודעים ובוחרים להתעלם ממנו -  לא מעט דברים שנמצאים בתיקים שלהן שייכים לנו.

רוקה ל- WESHOES. מחיר: 269.90 שקל (צילום: יח''צ)רוקה ל- WESHOES. מחיר: 269.90 שקל (צילום: יח''צ)

אם נעזוב בצד את הפרקטיות ומלחמת המינים נגלה שתיק הוא גם הצהרה אופנתית וזה בכלל לא משנה אם אתה סטודנט, איש עסקים, הייטקיסט או סתם חובב טרנדים. התיק שאתה נושא איתך או עליך יכול לשדרג לך את ההופעה ולתת לה טאצ' מסקרן ומעודכן. 

ברברי ל-FACTORY 54. מחיר: 4,490 שקל (צילום: יח''צ)ברברי ל-FACTORY 54. מחיר: 4,490 שקל (צילום: יח''צ)

מגוון התיקים כולל דגמים טרנדים שתמצא ברבות מרשתות האופנה הישראליות. חובבי מותגי העל יגלו שתיקים בסגנונות שונים מבתי האופנה הגדולים דוגמת קלווין קליין, ראלף לורן, קנזו, ברברי ודולצ'ה וגבנה יחכו לך בפקטורי 54 ובחנויות הדגל של המותגים השונים.

ברשקה. מחיר: 199 שקל (צילום: יח''צ)ברשקה. מחיר: 199 שקל (צילום: יח''צ)

תיקי צד נחשבים פופולריים במיוחד ויש שיאמרו שדגמים מסויימים יארגנו לך לוק של נהג אוטובוס עם קביעות באגד. לצידם תמצא שלל תיקים שכאלה במראה עדכני ונוטף שיק. תיקי הגב שנחשבים לפרקטיים ביותר, כוללים היצע דגמים, גדלים וסגנונות אינסופי. לכן אם אתה בוחר באחד כזה תזכור שאתה לא חייב להסתער על זה שמחזיר אותך לימי התיכון הרחוקים. רבים מהדגמים המוצעים יעניקו לך מראה נכון וערימות של שיק.

ALDO. מחיר: 174.90 שקל (צילום: יח''צ)ALDO. מחיר: 174.90 שקל (צילום: יח''צ)

בתפריט תגלה גם תיקי יד או תיקי נשיאה שכוללים רצועה לנשיאת התיק ומוכרים יותר כ-Tote. אלה תיקים מעוצבים, מגניבים שלתוכם תוכלו לדחוס לא מעט פריטים חיוניים ולשאת על הכתף או להחזיק ביד. החיסרון הבולט שלהם הוא שאין דרך גברית באמת להסתובב עם חלק מהדגמים הללו. 

ראלף לורן להשיג בחנויות הדגל. מחיר: 1,690 שקל (צילום: יח''צ)ראלף לורן להשיג בחנויות הדגל. מחיר: 1,690 שקל (צילום: יח''צ)

אי אפשר לדבר על תיקים מבלי להזכיר את הפאוץ'. אותו תיק שקשישים רבים שמרו מהניינטיז וכורכים בגאווה מסביב למותניים. בשנים האחרונות הוא זוכה לתהילת עולם ונחשב לפריט רותח. יהיה מי שיגיד שאם אתה לא משפיען באינסטגרם או כוכב טיק טוק, כדאי לוותר עליו. בגדול הוא שימושי, נוח, תוכל לאחסן בו לא מעט דברים ודגמים מסויימים נחשבים לפריט הנכון של הרגע. הבחירה כמו תמיד - בידיים שלך.