יש לא מעט גברים שהצהרות אופנתיות מלחיצות אותם ולכן הם בוחרים בפריטים שנחשבים מאופקים ועל זמניים. מדובר בזן גברים שפחות עסוקים במרדף האינסופי אחר טרנדים חולפים ומרביתם שומרים אמונים לפרקטיות. חולצות הפולו מהוות עבור רבים מהם אלטרנטיבה מוצלחת במיוחד להופעה לשעות היום והלילה. בין אם מדובר בהייטקיסט סחי, איש עסקים שרוצה לשבור שגרה, סטודנט שחורש על התואר בקפיטריה ובליין שהתעורר לאספרסו הראשון בקפה השכונתי – אצל כולם תמצאו אוסף מרשים של חולצת צווארון עם שלושה כפתורים.

פולו ראלף לורן. להשיג בחנויות הדגל וב FACTORY 54. מחיר: 490 שקלים (צילום: יח''צ)פולו ראלף לורן. להשיג בחנויות הדגל וב FACTORY 54. מחיר: 490 שקלים (צילום: יח''צ)

בראשית היה ז'אן רנה לקוסט, שרובכם מכירים כטניסאי והתנין. לקוסט החליט במהלך המשחקים לוותר על מדי הטניס שכללו חולצה לבנה מכופרת ושרוולים ארוכים מופשלים ועיצב את חולצת הפולו כפי שהיא מוכרת כיום: חולצה עם צווארון שטוח, שלושה כפתורים וזנב חולצה ארוך מאחור. בהמשך הגיע גם ראלף לורן עם הסוס והפרש שלו ומאז נחשבים שני המותגים לאהובים והפופולריים ביותר.

פול אנד בר. מחיר: 99.90 שקלים (צילום: יח''צ)פול אנד בר. מחיר: 99.90 שקלים (צילום: יח''צ)

בתי אופנה ומותגים רבים החלו להעניק במהלך השנים לחולצות הפולו האייקונית את הפרשנות העדכנית והאישית שלהם. בחסות אופנת הרחוב נגלה שלא מעט מעצבי על ורשתות אופנה נגישות מציעים חולצות פולו בגזרה רחבה שאהודה על סקייטרים, ראפרים ואמני רחוב. לצידם יחכו גזרות שמחמיאות לגוף, במיוחד במקרים שבהם אתה עובד עליו במכון הכושר. גם חולצות בדגמים שיעניקו לכם מראה משוחרר ואלגנטי תמצאו בתפריט ואלה יתאימו לפגישות עבודה, יום במשרד או מפגש עם חברים.

אמריקן וינטג'. מחיר: 415 שקלים (צילום: יח''צ)אמריקן וינטג'. מחיר: 415 שקלים (צילום: יח''צ)

אם בעבר נאלצנו להסתפק בחולצות עשויות מבד פיקה, שיהיה מי שיגדיר דוקרני, הרי שכיום נוכל לצרף לאוסף הפולו שלל בדים רכים, נעימים, נושמים ואקולוגיים. באקלים הישראלי הלוהט מדובר במתנת האלים של ממש. הפריט האייקוני מגיע במניפת צבעים עשירה במיוחד שמציעה לנו עושר אינסופי של גוונים, דוגמאות והדפסים. לצד פסים וצמחי פרא מוצעים גם כאלה המגיעות עם כיסים, כיתובים ורקמות. 

לקוסט ל-FACTORY 54. מחיר: 449 שקלים (צילום: יח''צ)לקוסט ל-FACTORY 54. מחיר: 449 שקלים (צילום: יח''צ)

סקוץ' & סודה לאתר הסחר ONE PROJECT BY AZRIELI. מחיר: 279 שקלים (צילום: חלי פרידמן)סקוץ' & סודה לאתר הסחר ONE PROJECT BY AZRIELI. מחיר: 279 שקלים (צילום: חלי פרידמן)

מאסימו דוטי. מחיר: 199 שקלים (צילום: יח''צ)מאסימו דוטי. מחיר: 199 שקלים (צילום: יח''צ)