השחקנית אורנה פיטוסי הודחה מצילומי העונה השנייה של סדרת הפלילים המצליחה "מנאייכ" (כאן11), לאחר שסירבה לעבור בדיקות קורונה לפני ימי צילום. השחקנית המוערכת, שגילמה בסדרה את בת זוגו של הגיבור, עלתה לכותרות בשנה האחרונה בשל התנגדותה לחיסונים נגד קורונה. בתאגיד סירבו להגיב, וגם תגובתה של השחקנית טרם התקבלה.

כך, לפני כמה חודשים, השחקנית העלתה פוסט ובו איור של מנכ"ל פייזר מצדיע במועל יד כשהוא קורא "הייל פייזר" עם הכיתוב "איך יהודים הם אלו שבסוף שואפים להרוג יהודים".

"מנאייכ" היא דרמה משטרתית שנוצרה על ידי רועי עידן, והעונה הראשונה שלה שודרה בכאן 11 החל באוגוסט שעבר. משחקים בה בין השאר גם שלום אסייג, עמוס תמם, ומיה דגן, שלא תמשיך לעונה השנייה. היא עסקה בחקירה שמנהלת המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) בחשד שמפקד תחנת משטרה בדרגת ניצב משנה מעורב בפשעים חמורים עם חלק משוטריו ועם משפחת פשע.

הסדרה זכתה בטקס פרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה בפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר, בפרס הבימוי בסדרת דרמה שניתן לאלון זינגמן, בפרס התסריט בסדרת דרמה שניתן לרועי עידן, השחקן הראשי שניתן לשלום אסייג, ושחקן המשנה שניתן לעמוס תמם.