אביו של בן ה-15 החשוד ברצח שמעון עלוש, בן ה-17 בשלומי, שוחח הבוקר (רביעי) עם גולן יוכפז וענת דוידוב ב-103FM והתייחס לאירוע הקשה: "אני משתתף בצער המשפחה, שני ילדים איבדו את חייהם, גם הבן שלי נשלח למעצר והרס את החיים שלו". 

בהמשך, הוא סיפר על אירוע הרצח: "אני הבנתי מהשיחה שבאותו היום הם רבו כנראה על בת הזוג של המנוח, והוא אמר 'למה התחלת עם חברה שלי' או משהו כזה, 'צא החוצה אני בא אליך הביתה'. הגיע אליו עם סכין, הבן שלי יצא עם סכין, והתעמתו ביניהם. אחד נדקר ואיבד את החיים שלו".

"הבן שלי חייג אליי, אמר לי 'אבא, הגיע אליי המנוח עם סכין, ואני דקרתי אותו ואני מפחד שקרה משהו אבא בוא בבקשה'. ומשם זה התפתח, והגיע לאן שהגיע", הוסיף. 

לדבריו, בנו היה מבוהל והתחיל לבכות, "לא ידעתי שהבן שלי משתמש בסכין, אבל הוא סיפר שהוא הגן על עצמו, שהוא ניסה לדקור אותו בצוואר והבן שלי התכופף ודקר אותו".

כשנשאל האם שמעון היה עוד בחיים כשהוא הגיב, השיב האב בשלילה: "לא, לא הספקתי להגיע מהר. הגיעו משטרות, לקחו אותו לבית החולים". על מצבו של בנו סיפר כי "המצב שלו כרגע הוא מאוד קשה, הוא לא רגיל למקומות האלה, אף פעם לא היה במקומות האלה, אין לו עבר פלילי".

בסיום דבריו, הוא התייחס לקשר בין השניים: "אני מכיר את הילד, כי הם היו חברים, יושבים ביחד. אני משתתף בצער המשפחה, חבל, חבל שזה קרה. הוא היה ילד טוב מהיישוב, הם היו חברים טובים".

סייעה בהכנת הידיעה, עופרי גליכמן, 103FM