שנת תשפ"א הייתה שנה פוליטית סוערת (נוספת), שבמרכזה מערכת בחירות יצרית, בסופה הוחלף ראש ממשלת ישראל. ג'ודי שלום ניר מוזס, שדרית 103FM, שמה במרכז דווקא את מי שיש שיאמרו שנמצא בשולי הקואליציה החדשה, יו"ר רע"מ מנסור עבאס. במסגרת משדר 'אנשי השנה' בהגשת ניסים משעל, גילתה מה עומד מאוחרי בחירתה.

"האיש באמת עשה היסטוריה", קבעה והזכירה כי לפני שנה רוב הישראלים כלל לא ידעו מי הוא. "בתוך שנה אחת, איש השנה שלי קבע מי יהיה ראש ממשלת ישראל, איך תראה ממשלת ישראל ומה יהיו קווי היסוד שלה", הוסיפה. 

לדבריה, עבאס רשום על שינוי פני הפוליטיקה הישראלית, לא פחות, ואף פעל לבנייה מחודשת של מרקם היחסים בין היהודים והערבים. "הוא הבין שהערבים־הישראלים חולמים בדיוק כמונו על ילדים עם בגרות, אוניברסיטה, פרנסה טובה, להקים משפחה - ולא על אדמות ושאהידים", והוסיפה, "אני חושבת שהערבים־הישראלים במדינת ישראל ימשיכו לעד לחיות בינינו. זו אקסיומה. יש לנו ברירה כיצד להתנהל מול הדור הצעיר שלהם. להתעלם, להפלותם לרעה, להקשות עליהם את החיים - או להפנים שהם כאן כדי להישאר ולהתייחס אליהם בגישה של 'אל תהיה צודק, תהיה חכם'".

ג'ודי ציינה כי מלבד ההשתתפות בהקמת הקואליציה בראשותם של נפתלי בנט ויאיר לפיד, הפגין עבאס במהלך הפרעות בערים המעורבות "סולידריות גם עם היהודים וקרא לרגיעה מיידית". עוד הוסיפה: "הוא טרף את הקלפים ואני חושבת שהוא התחיל לשנות את חוקי המשחק בגדול. הוא חושב מחוץ לקופסה וזה הדבר שאנחנו הכי צריכים. הוא הפנים שבמלחמה לא יהיו לערבים־הישראלים שום הישגים. חייבים לחנך אותם לאהבה, ואולי הלהבות תרדנה.

אך עבאס לא השיג רק שינוי פוליטי, כך טענה ג'ודי, "אנחנו רואים שהממשלה נותנת המון תקציבים וכוח ללחימה בפשיעה במגזר הערבי. פעם לא ספרו כל כך אותם, לא עניין את המשטרה מה קורה שם". היא העריכה בסיום השיחה כי יו"ר רע"מ "הולך לעשות פה שינוי, והתשוקה שלו לפוליטיקה חשובה".