עם היד על הלב, מי מאיתנו לא מרבה לקטר על המפגשים המשפחתיים שבהם קרובות המשפחה מעיקות ומרשות לעצמן לחטט ולשאול את השאלות הכי מעצבנות ומיותרות? ועדיין, אף על פי שאנחנו יודעות מה מחכה לנו, אנחנו מצפות בקוצר רוח לארוחה המושקעת והטעימה ולשהות עם בני המשפחה האהובים, בייחוד אחרי שהפחידו אותנו באיומים של סגר בחגים.

בהנחה שמרקורי לא בנסיגה והסגר לא ייצא לפועל, אנחנו צריכות להגיע מוכנות לארוחת החג, והכוונה היא בעיקר ללוק מתאים ומושקע שאיתו נקבל את השנה החדשה.

רשתות האופנה, מעצבים ומותגים מציעים לנו לקראת החג שלל קולקציות טרנדיות ונוטפות שיק, שיאפשרו לנו לדפוק הופעה מול כל המשפחה. בכל קולקציה נגלה היצע רחב של שמלות מחמיאות לגוף בשלל גזרות ודגמים. לצד שמלות בגוני חג בהירים דוגמת קרם, בז', שמנת ולבן חגיגי, נמצא גם גוונים שיספקו זריקת צבע מתבקשת, עם מניפת צבעים עשירה שכוללת תכלת, ירוק, אדום וצהוב. חובבות המראה הקלאסי ימצאו את מבוקשן בשמלות בצבעי שחור, בורדו וכחול עז.

דגמים רבים כוללים הדפסים מעולמות הצומח והחי: פרחים בצבעוניות עשירה, עלים ירוקים מלבלבים, חברבורות נמר ושלל יצירות של אמא אדמה, שהופכים לכוכבים הראשיים על השמלות. את הלוק שאי אפשר לטעות בו יספקו הנקודות, הפסים והמשבצות, שהתמקמו על דגמים רבים.  שמלה היא האופציה הטובה ביותר ליצירת מראה חגיגי, קלאסי וטרנדי גם יחד, באפס מאמץ.

אם מוסיפים את יתרון הנוחות בגזרות המשוחררות והנשפכות שמחמיאות לגוף - הרי שקיבלת את הנוסחה המנצחת להופעה שתקצור לא מעט מחמאות בארוחת ראש השנה.

שמלות לחג: מימין Reserved, סיליז ו-COS משמאל (צילום: אסף לוי,יחצ)שמלות לחג: מימין Reserved, סיליז ו-COS משמאל (צילום: אסף לוי,יחצ)

שמלות לחג: מימין רונן חן, SHOESONLINE ומשמאל- BASH לבוטיק 77 (צילום: זהר שטרית,יחצ)שמלות לחג: מימין רונן חן, SHOESONLINE ומשמאל- BASH לבוטיק 77 (צילום: זהר שטרית,יחצ)

שמלות לחג: מימין אתר NEXT, אמריקן איגל ומשמאל - מנגו (צילום: יחצ חול,יחצ)שמלות לחג: מימין אתר NEXT, אמריקן איגל ומשמאל - מנגו (צילום: יחצ חול,יחצ)