צופית ואיציק חורי, הוריו של ברק, בן ה-12 שנדרס למוות בכביש 4 במהלך יום הכיפורים, סיפרו היום (שבת) על האסון שפקד אותם: "הכעס לא יחזיר לנו את הילד. הוא פעל תמיד כאילו הוא על זמן שאול בעולם הזה, היה ילד של נתינת אהבה אינסופית". 

הוריו של הנער שנהרג בתאונת הדרכים ביום כיפור. צילום: טל שמעוני

"הייתה לו סקרנות יוצאת דופן", סיפרה אמו. "הוא היה יצירתי בצורה בלתי רגילה, בכל דבר בו נגע – יצר ממנו משהו מדהים". ברק עתיד היה לחגוג את חגיגות בר המצווה שלו בחודש הבא. לקראת החגיגות, הפציר בפני הוריו כי ירצה לנוח ביום החגיגה. "הוא השיג את מבוקשו, הוא נח", הוסיפה צופית.  

ברק חורי (צילום: באדיבות המשפחה)ברק חורי (צילום: באדיבות המשפחה)

הוריו שיתפו על הרגעים בהם נודע להם על אודות האסון: "התקשרנו אליו, הוא לא ענה ופנינו למשטרה, ואז הופיעו לנו פתאום שני שוטרים ואמרו שיש תאונה ולקחו אותנו לבית החולים. זרקו לנו שהוא בחדר הלם, בניתוח. כשנכנסו הרופאים לחדר, הבנו שהמצב גרוע. רבע שעה מהרגע שהגענו – כבר נגמר הסיפור, זה היה נורא", סיפרה האם בדמעות. 

צופית ואיציק חורי, הוריו של בן ה-12 שנדרס למוות ביום כיפור (צילום: יובל חן, פול ידיעות אחרונות)צופית ואיציק חורי, הוריו של בן ה-12 שנדרס למוות ביום כיפור (צילום: יובל חן, פול ידיעות אחרונות)

כזכור, אמש, הוחלט על הארכת מעצרו של ערן אזולאי, נהג הרכב החשוד בדריסתו של ברק. כמו כן, נציין כי הנהג הורשע פעמיים בעבר בעבירות של נהיגה בשכרות, ובאחד המקרים אף היה מעורב בתאונה.

ברק חורי (צילום: באדיבות המשפחה)ברק חורי (צילום: באדיבות המשפחה)