רצח בפתח תקווה: ניר צרויה בן ה-32 נורה הלילה (בין חמישי לשישי) למוות בשכונת אחדות בעיר. מחקירה ראשונית עלה שהמנוח נורה מטווח קצר במהלך קטטה שהתגלעה בינו לבין מספר אנשים נוספים. 

כוחות המשטרה מתחנת פתח תקווה שהגיעו לזירת האירוע פתחו בחקירה, לרבות איסוף ממצאים פורנזיים מהזירה. בן 29 נעצר בחשד לביצוע הירי, ונבדק האם התכוון לפנות את הקורבן לבית החולים כפי שטען. עפ"י גרסתו הראשונה, הקורבן רץ לעברו, נופף בידיו ואז התמוטט בכיסא. במשטרה בודקים את הגרסה, כאשר נסיבות הקטטה אינן ידועות.

תיעוד מזירת הרצח בפתח תקווה (צילום: אלון חכמון)תיעוד מזירת הרצח בפתח תקווה (צילום: אלון חכמון)

במקביל, נמשכות הסריקות בניסיון להתחקות אחר חשודים נוספים במעורבות באירוע, כאשר בזירה אותר בקבוק אלכוהול. כמו כן, סכין ואלה אותרו על ספסל, אך טרם ברור אם שייכים לקורבן או למבצע הירי.

בתוך כך, צעיר שמתגורר במקום סיפר לחוקרי המשטרה כי סמוך לשעה 04:30, הוא שמע צעקות מהגינה הציבורית הסמוכה לביתו. כשיצא למרפסת, הוא הבחין במספר צעירים שהתקוטטו ביניהם. בשלב מסוים, הצעירים התפצלו למספר קבוצות וזמן קצר לאחר מכן נשמעו קולות ירי בגינה. העד טוען כי "הקורבן היה במושב אחורי ברכב כסוף. כוחות המשטרה שהוזעקו למקום הצליחו לחסום את הרכב בזמן נסיעתו לאחור".

בקבוק האלכוהול שאותר בזירת הירי בפתח תקווה (צילום: אלון חכמון)בקבוק האלכוהול שאותר בזירת הירי בפתח תקווה (צילום: אלון חכמון)


מפקד משטרת פתח תקווה, סנ"צ יניב פינקל ביקר בזירת, ופיקד על הכוחות שהיו במקום. חוקרי הזירה ואנשי המעבדה לזיהוי פלילי גם הם במקום.

זירת אירוע הירי בפתח תקווה (צילום: אלון חכמון)זירת אירוע הירי בפתח תקווה (צילום: אלון חכמון)