השיטה החדשנית של דריי פלור היא בדיוק הפתרון למצוקה הזו, והיא מאפשרת לכם לזהות את מקור הרטיבות במהירות, בלי לפרק קירות ובלי לגרום לנזקים.

חשבון המים מנופח ואתם בטוחים שיש תקלה במערכת, אבל אין כל סימן לקיומה של בעיה כזו או אחרת. ברור לכם שמשהו לא לגמרי תקין, ומצד שני נדמה שאין דרך לפתור בעיה שאתם מתקשים לראות. מאחר וצינורות המים מסתתרים היטב מאחורי הקירות או תחת אריחי הריצוף, זה בהחלט הגיוני אבל גם למציאות הזו יש פתרון, והוא די פשוט: עם המכשור החדשני של דריי פלור ניתן להגיע אל הבעיה בקלות ובמהירות. 

מצלמה תרמית, מכשירי שמע, מגבירי הקול, ושעוני לחץ- שלל דרכים לאיתור נזילת מים (צילום: depositphotos)מצלמה תרמית, מכשירי שמע, מגבירי הקול, ושעוני לחץ- שלל דרכים לאיתור נזילת מים (צילום: depositphotos)

כל המצלמות – מכל הסוגים
על אף שהנזילה בבית יכולה להיות ערמומית למדי, יש היום מגוון רחב של פתרונות מתקדמים המסייעים במציאת איתור נזילות מים. הצוות המקצועי של דריי פלור משתמש בכולם, מהמצלמה התרמית, דרך מכשירי השמע ומגבירי הקול, ועד לשעוני לחץ, החדרת תרכובות גז ומצלמות סיב אופטי. לכל אחת מהטכנולוגיות הללו יתרונות משלה, וכל אחת מהן מתאימה לצרכיה הייחודיים של כל מערכת ביתית או מוסדית. פשוט, קל וחסכוני הרבה יותר.

איתור הנזילה והטיפול בה ללא צורך בצי שלם של אנשי מקצוע- דריי פלור (צילום: Deposit Photos|שיווק ופרסום: אינפינס שיווק דיגיטל)איתור הנזילה והטיפול בה ללא צורך בצי שלם של אנשי מקצוע- דריי פלור (צילום: Deposit Photos|שיווק ופרסום: אינפינס שיווק דיגיטל)

הטיפול הממוקד והיעיל בבעיה
בחברת דריי פלור מדגישים כי איתור התקלה הוא צעד חיוני וחשוב במיוחד, אבל המלאכה בוודאי לא מסתיימת כאן. השירות המקיף והיסודי שמוצע על ידי צוות החברה כולל גם איתור הנזילה וגם את הטיפול בה, ללא כל צורך בצי של אנשי מקצוע שאינם מתואמים ובוודאי שאינם מסונכרנים.

אז במקום לפנות למאתר נזילות, לאינסטלטור ולגורם שלישי שיבצע שאיבה במקרה הצורך, אפשר לקבל היום את כל השירותים תחת קורת גג אחת. אנשי המקצוע המיומנים ביותר, המצוידים בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים, ב-25 שנות ניסיון ובתעודה של מכון התקנים, אלה אנשי המקצוע שיאפשרו לכם להיפרד מהנזילה בלי כאבי ראש, בלי נזקים ובזמן קצר הרבה יותר.

לאיתור נזילות מים באמצעים מתקדמים התקשרו: 077-8044906