מסיבות סוף השנה האזרחית אולי לא יהיו המוניות ונוצצות כמו שחשבנו, אבל העובדה שצלחנו עוד שנה בתקופה המשוגעת של הקורונה היא בכל זאת סיבה לחגיגה.

בחודש האחרון אנחנו יכולות לראות התחזקות במגמת הבדים המתוכשטים, והמובילים הם הפאייטים, שחזרו למחוזותינו בשיא הכוח עם מגוון צבעים ושילובים.

כשאנחנו חושבות על פאייטים, אי אפשר שלא לקשר אותם לשפע. אצלי, למשל, עולה מיד אסוציאציה לשנות ה־20 השיקיות, שפוגשות את שנות ה־80 המשוגעות. שילוב של סטייל עם מצב רוח טוב.

בשנים האחרונות, בעיקר בתקופת טרום הקורונה, יכולנו לראות פריחה מטורפת של שמלות מועדונים מנצנצות. כאלה שאפשר לזרוק על הגוף בלי הרבה מאמץ או מחשבה, ועדיין להיראות מיליון דולר. העונה הן שוב רלוונטיות, ולצדן אפשר לראות פריטים רבים שמשלבים פאייטים, במראה בוגר ומתוחכם יותר. בין היתר, נכנסים לקטגוריה הזו מכנסיים ארוכים, שמלות וחולצות עם צווארון גבוה וז'קטים. וכן, יש בהם משב נעורים, אך הם נראים קלאסיים יותר מאשר הפריטים שראינו בעבר.

אם אנחנו רוצות לאמץ את המראה המנצנץ ועדיין לשמור על מידה של שיק, חשוב לשמור על מינימליזם. כך שאם תכננת על טוטאל לוק שכולו פאייטים, כדאי שתחשבי מסלול מחדש. במקום זה, נסי למצוא פריט אחד מנצח שיכניס לך שיק למלתחה.

בעיניי, מה שעובד תמיד הוא ז'קט פאייטים מעל מכנסיים מחויטים, או שמלה חלקה. אם את מחובבי הטרנד, העונה יש שמלות פאייטים יפהפיות עם קולר גבוה, שלא נראה מוגזם גם בארוחת ערב אינטימית. 

הופעות לשנה החדשה: Next, קסטרו ומנגו (צילום: יח''צ,אסף לוי,עמית שמש,ניר יפה,נסטיה ליסנסקי,באדיבות אונלי)הופעות לשנה החדשה: Next, קסטרו ומנגו (צילום: יח''צ,אסף לוי,עמית שמש,ניר יפה,נסטיה ליסנסקי,באדיבות אונלי)

הופעות לשנה החדשה: Reserved, Bershka גולברי (צילום: יח''צ,אסף לוי,עמית שמש,ניר יפה,נסטיה ליסנסקי,באדיבות אונלי)הופעות לשנה החדשה: Reserved, Bershka גולברי (צילום: יח''צ,אסף לוי,עמית שמש,ניר יפה,נסטיה ליסנסקי,באדיבות אונלי)

הופעות לשנה החדשה: Michael Kors, Zadig & Voltaire, זארה (צילום: יח''צ,אסף לוי,עמית שמש,ניר יפה,נסטיה ליסנסקי,באדיבות אונלי)הופעות לשנה החדשה: Michael Kors, Zadig & Voltaire, זארה (צילום: יח''צ,אסף לוי,עמית שמש,ניר יפה,נסטיה ליסנסקי,באדיבות אונלי)

הופעות לשנה החדשה: אונלי לטרמינל X, Stradivarius, Pull & Bear (צילום: יח''צ,אסף לוי,עמית שמש,ניר יפה,נסטיה ליסנסקי,באדיבות אונלי)הופעות לשנה החדשה: אונלי לטרמינל X, Stradivarius, Pull & Bear (צילום: יח''צ,אסף לוי,עמית שמש,ניר יפה,נסטיה ליסנסקי,באדיבות אונלי)

חזיית פאייטים, פרי פיפל לסטורי (צילום: יח''צ,אסף לוי,עמית שמש,ניר יפה,נסטיה ליסנסקי,באדיבות אונלי)חזיית פאייטים, פרי פיפל לסטורי (צילום: יח''צ,אסף לוי,עמית שמש,ניר יפה,נסטיה ליסנסקי,באדיבות אונלי)