פרויקט "שיחות בהר הבית" מיועד להנגיש לכלל עם ישראל ולעולם כולו את מרכזיות המקום מאז ומקדם! בהיסטוריה, בארכיאולוגיה, בתרבות ובדת. בסדרת שיחות זו, יועלו שיחות שונות עם מגוון דמויות בחברה הישראלית, בנושא הר הבית על חלקיו הרבים.

פרק 84: 

האסלאם הקיצוני מרים ראש. את הפרומו קיבלנו טרום חג הרמדאן, החג של בני דודינו המוסלמים שחגיגותיהם שונות במקצת משלנו, בבאר שבע, בחדרה, בבני ברק ואפילו הפעם הגדילו לעשות והגיעו לתל אביב.

מחסומים מאולתרים שהוקמו על ידי הפורעים בהר הבית  (צילום: אופירה הלוי)מחסומים מאולתרים שהוקמו על ידי הפורעים בהר הבית (צילום: אופירה הלוי)

אבנים וסלעים שהשליכו פורעים בתוואי הדרך של המבקרים היהודים בהר הבית  (צילום: אופירה הלוי)אבנים וסלעים שהשליכו פורעים בתוואי הדרך של המבקרים היהודים בהר הבית (צילום: אופירה הלוי)

משראו הפורעים שהשליטים על המדינה הזו לא באמת מבינים מה לעשות ואיך להתמודד עם קומץ קיצוני הלוקח את החוק לידיו, הגדילו ומִרכזו את הפרופגנדה בהר הבית, בהמשך לאירועי יום העצמאות תשפ''א, כפי שעיניכם הרואות ושומעות בסרטון המצורף, לקריאות הסתה מכל מסגדי ירושלים, ''הם לקחו את אדמותינו'', ציטוט מהקריאות.מי שלא הפיק לקחים ממלחמת ששת הימים בכלל ובעיקר בהר הבית, משלם מחיר כבד בלוד, רמלה עכו, יפו והיום גם בבני ברק חדרה באר שבע חיפה ובתל אביב. וטובה שעה אחת קודם, לתשומת לב העוסקים בדבר.