הצעת נישואין היא בדרך כלל אירוע גדול המתוכנן בקפידה, בין אם הצעה קטנה ואינטימית, אחת רומנטית אל מול השקיעה או כזו מפוארת המוקפת במשפחה וחברים. דבר אחד בטוח - תמיד יש מי שיצלם את הרגע המרגש. בפוסט קורע מצחוק שהועלה לעמוד הפייסבוק הפופולרי בישראל "כלב פגום", גבר בשם לידור זגורי שיתף תמונה מהרגע בו ביקש את ידה של אהובתו בפיקניק פסטורלי. מלבד אלו שבירכו את השניים על האיחוד הרומנטי, תשומת הלב של אחרים דווקא התמקדה במשהו אחר - הכלב שלהם. 

בתמונה אפשר לראות את בני הזוג המאוהבים עומדים ומתנשקים אל רקע שקיעה, כשעל האדמה מונחת מפה ועליה שלל פרחים ונרות ששיפרו את האווירה. אך מה שבאמת משך את עיניהם של הגולשים היה הכלב של השניים, שהחליט להיכנס לפריים ולהטיל את צרכיו על רקע האהבה של בעליו. 

כשאדם בשם טל חכם הבחין בתמונה המצחיקה הוא החליט לפרסם אותה בקבוצה ויראלית אחרת ברשת החברתית, "פוטושופ חכם" ופנה אל החברים בה - "בואו נשפר לו את התמונה, משמעותית!". הקריאה של חכם עוררה את חברי הקבוצה לצאת מהקופסא ולהשתמש ביכולות הפוטושופ שלהם כדי לשנות את גורל התמונה, ואתם עומדים להיקרע מצחוק. 

משתמש אחד בחר להוסיף לתמונה עוד כמות מכובדת של אותו "הכלב המחרבן" בכל רחבי התמונה, גולש אחר העדיף להחליף בין כוכב התמונה לזוג המאוהב "שהפריע לו לעשות את צרכיו", ואילו אחד נוסף בכלל העמיד במקומו זוג אריות. חלק מהגולשים בחרו להשתמש בכמה בדיחות טרנדיות לאחרונה, כמו זו על אמיר חצרוני והכיסא, או המים של הבחור שמנסה לתפוס את השמש. בין אם אתם מכירים או לא, מבינים בפוטושופ או לא, אין ספק שתצחקו מהתמונות שלפניכם. 

הטלטאביז נכנסו לתמונה (צילום: פוטושופ: דודו אדרי)הטלטאביז נכנסו לתמונה (צילום: פוטושופ: דודו אדרי)

הגיעה שעת ההחראה (צילום: פוטושופ: אורי כהן)הגיעה שעת ההחראה (צילום: פוטושופ: אורי כהן)

לא יפה שהם מפריעים לכלב לעשות את צרכיו (צילום: פוטושופ: איילת קדמי נווה)לא יפה שהם מפריעים לכלב לעשות את צרכיו (צילום: פוטושופ: איילת קדמי נווה)

אחד בשביל כולם כולם בשביל אחד (צילום: פוטושופ: פרי מנדל)אחד בשביל כולם כולם בשביל אחד (צילום: פוטושופ: פרי מנדל)

המים שכובש את הרשת (צילום: פוטושופ: דודו אדרי)המים שכובש את הרשת (צילום: פוטושופ: דודו אדרי)