חברת שורש משיקה את EVO CROSSER – סנדלים עמידים במיוחד לגברים שמתאימים לכל תוואי שטח. לסנדלים יש סוליה שמיוצרת מגומי ומאפשרת אחיזה טובה בקרקע ושכבה שבולמת זעזועים. העיצוב שלהם נקי ולא מצועצע, והם נוחים לנעילה בזכות רצועות ייחודיות המושחלות בתעלה ייעודית שנמצאת בתוך הסוליות ומאפשרות כוונון של האורך. בנוסף, הרצועה האחורית שלהם מתחברת עם סקוץ’, כך שאפשר בקלות להפוך אותם לכפכפים.
מחיר: 399 שקלים

סנדל שורש (צילום: יח''צ)סנדל שורש (צילום: יח''צ)

מותג הספורט והלייף־סטייל SKECHERS משיק קולקציה של נעלי הליכה לנשים ולגברים בשם GOWALK. הרפידות מיוצרות מחומר שמתעצב לפי צורת הרגל. הנעליים מגיעות בעיצובים טרנדיים בגרסה עם שרוכים או כסליפ־און.
מחיר: 299.90 שקלים

סקצ'רס נשים מחיר 299.90 שח (צילום: יח''צ חו''ל)סקצ'רס נשים מחיר 299.90 שח (צילום: יח''צ חו''ל)

נירלט משיקה את +DTM, צבע על בסיס מים לצביעה ישירה של מגוון מתכות. הצבע מכיל תכונות מונעות חלודה, כך שבמוצר אחד מקבלים את שתי הפעולות. זהו מוצר חסכוני בזמן ובכסף, נמרח בקלות לצבע אחיד וללא ריחות לוואי.
מחיר: 97־359 שקלים, בגדלים: 0.75 מ"ל, 4.5 ליטר

נירלט DTM+ (צילום: יח''צ)נירלט DTM+ (צילום: יח''צ)

אסם־נסטלה החלה לשווק בארץ את KitKat לוטוס - ופל פריך עם שכבה של קרם ושברי עוגיות לוטוס. החטיף החדש לא מתוק מדי, והשוקולד משתלב נהדר עם טעמי קרם הלוטוס.
מחיר: 2.50־5.90 שקלים

קיט קט לוטוס (צילום: סטודיו אסם)קיט קט לוטוס (צילום: סטודיו אסם)

חברת Aquaphor מציעה שני דגמים חדשים בתחום הקנקנים לסינון ולטיהור מים: אמתיסט ואוניקס. במקביל לטיהור וסינון המים, הקנקנים עוזרים להפחית חומרים מזיקים במים ומונעים טעם וריח של כלור ב־75% לפחות. שני הקנקנים שקופים. קנקן אמתיסט, הקטן מבין שניים (נפח 2.8 ליטר), צר יותר ונכנס בדלת המקרר.
מחיר: 230 שקלים, כולל עשרה פילטרים

אקוואפור - קנקנים מסנני מים (צילום: חברת אקוואפור)אקוואפור - קנקנים מסנני מים (צילום: חברת אקוואפור)

"סנובון אוקסיג’ן פאוור" של סנו הוא ג’ל לניקוי אסלות בתוספת חמצן פעיל. תכשיר לניקוי אסלות שגם מלבין ומסיר כתמים בזכות החמצן הפעיל. המוצר אכן מנקה ביעילות ובמהירות, ויש לו ריח רענן שנשאר יחסית הרבה זמן. 
מחיר: 8.90־12 שקלים

סנובון אוקסיג'ן פאואר  (צילום: סנו)סנובון אוקסיג'ן פאואר (צילום: סנו)

פריגת משיקה שני טעמים חדשים: Unicorn ו־Protect. המשקאות החדשים, שיצאו במהדורה מוגבלת, משלבים פירות, ירקות וספירולינה. שניהם ללא תוספת סוכר, ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל. Protect הוא משקה אננס, אגס וקיווי עם תרד וספירולינה; Unicorn הוא משקה תפוח, ענבים, אגס, בננה, גויאבה ולימון עם ספירולינה. המשקאות כוללים שילוב מצוין ומאוזן של פירות וירקות. אהבנו בעיקר את Protect כי אנחנו מכורים לאננס.
מחיר: 6־12.50 שקלים

יוניקורן ופרוטקט (צילום: יח''צ)יוניקורן ופרוטקט (צילום: יח''צ)

חברת “מאמא קיו” משיקה סדרת ממרחים טבעוניים: ממרח בסגנון גבינת עזים, קרמאמה מעושנת עם בצל, קרמאמה שום ושמיר וקרמאמה זיתים. זו סדרה מעולה עם טעמים שזהים מאוד למקור. הטעמים בסדרה דומיננטיים, ואין להם כלל טעם לוואי. אפילו ניסינו אותם בטוסט, ו”הגבינות” החזיקו יפה ולא הפכו לנוזליות.
מחיר: 15.90 שקלים

מוצרי חברת מאמא קיו - ממרחי קרמאמה ב- 3 טעמים וגליל בסגנון גבינת עיזים (צילום: מאמא קיו)מוצרי חברת מאמא קיו - ממרחי קרמאמה ב- 3 טעמים וגליל בסגנון גבינת עיזים (צילום: מאמא קיו)