ג'ל ניקוי לגבר PAYOT OPTIMALE, פאיו הום

אנחנו לא אוהבים שמסבכים עניינים ולכן שגילינו שג'ל הניקוי של פאיו מארגן לנו שלוש פעולות בתכשיר אחד מיהרנו לנסות. ג'ל הניקוי PAYOT OPTIMALE הוא תכשיר חדש בסדרת הגברים הייעודית של המותג פאיו והוא אפקטיבי לפנים, לגוף ולשיער. דגמנו את התכשיר על הפרצוף והגוף. מרקם הג'ל הוא חביב וקריר אבל הצבע השחור עלול לייצר אצלך תחושות קשות. נכון שהיו יכולים להסתפק בגוון יותר ניטרלי וזורם, אבל ככה זה שהוא מעושר בפחם ואבץ. אם תתגבר על החשש תגלה שבמגע עם מים הג'ל הופך לקצף לבן שמסייע לכל הפעולה להיות נעימה יותר. בסיום טקס הה קצפה קיבלנו עור רענן ונעים למגע.

מחיר: 69 שקלים

ג'ל ניקוי לגבר PAYOT OPTIMALE, פאיו. מחיר: 69 שקלים (צילום: יח''צ)ג'ל ניקוי לגבר PAYOT OPTIMALE, פאיו. מחיר: 69 שקלים (צילום: יח''צ)

בושם לגבר INVICTUS PLATINUME, פאקו ראבן. 

בית האופנה פאקו ראבן מצרף למשפחת אינביקטוס ניחוח חדש. מדובר בגרסת או דה פרפיום וכאן שולט ביד רמה קו העלילה העצי, הירוק והארומטי. הכוכבים הראשיים הם האבסינת, האשכולית, המנטה, הלבנדר והברוש. התחושה הכללית היא של סיור בין עצי יער והעובדה שמדובר בניחוח מהז'אנר הדומיננטי מבטיחה שהוא ילווה אותך לאורך לא מעט זמן. התוצאה: בושם גברי קלאסי וארומטי מהזן שלא ממהר לשום מקום.

מחיר:  360 שקלים.

בושם לגבר INVICTUS PLATINUME, פאקו ראבן. מחיר: 360 שקלים (צילום: יח''צ)בושם לגבר INVICTUS PLATINUME, פאקו ראבן. מחיר: 360 שקלים (צילום: יח''צ)

דאודורנט וספריי גוף FA ATTRACTION FORCE, פה. 

בקיץ הישראלי דאודורנט הוא פריט חובה. כעת מנפיקים במותג פה דאודורנט וספריי גוף חדש בניחוח גברי. בגדול, הקונספט של דאודורנט שונה לחלוטין מספריי גוף. בעוד המוצר הראשון מונע זיעה, הספריי מבטיח להשאיר אחרייך שובל ניחוח. הדאודורנט החדש מגיע ללא מלחי אלומיניום ומבטיח 48 שעות של הגנה. גם כאן התחשבנו בסביבה, התזנו ולא מדדנו את הזמנים. נראה שהדאודורנט נותן עבודה. ריח הזיעה ויתר על הופעת האורח, הניחוח היה גברי ומרענן.

מחיר: 10.90 שקלים

דאודורנט FA ATTRACTION FORCE, פה. מחיר: 10.90 שקלים (צילום: יח''צ)דאודורנט FA ATTRACTION FORCE, פה. מחיר: 10.90 שקלים (צילום: יח''צ)

קוצץ שערות מהאף VALERA TRIMMY, ולרה.

שערות הן אורחות לא רצויות באף ולמרות זאת הן מגיעות להתארח, מבלי שאף אחד שלח להן הזמנה. יבואנית מוצרי החשמל Unico מציעה פתרון יעיל לבעיה: VALERA TRIMMY - גוזם שערות מהאף מבית VALERA. המפרט הטכני של מקל הקסם כולל להבי נירוסטה חזקים ועמידים במים. דחפנו את הגאדג'ט הקומפקטי לאף ויצאנו לדרך. גילינו להבים שבנויים באופן מעוקל, כך שהסיור המודרך במחוזות רחוקים עובר בבטחה. השימוש היה קל, נוח ויעיל. התוצאה: שערות האף נתלשו ללא כאב או תחושה מעיקה. 

מחיר: 89 שקלים.

קוצץ שערות מהאף VALERA TRIMMY, ולרה. מחיר: 89 שקלים (צילום: יח''צ)קוצץ שערות מהאף VALERA TRIMMY, ולרה. מחיר: 89 שקלים (צילום: יח''צ)

תרסיס הגנה מהשמש ומצריבת מדוזות DUZA X, מורז צמחי מרפא.

הקטע בקיץ הוא שאנחנו מקבלים באהבה את השמש ודואגים חידוש מצבור כמויות ויטמין D. אבל היי, המדוזות וקרני ה UV דואגות להזכיר לנו שבחיים אין מושלם. מורז צמחי מרפא משיקה את DUZA X -  תרסיס הגנה מהשמש ומצריבת מדוזה בעל הגנה גבוהה SPF50 שעמיד במים ל- 80 דקות. כמו כל מוצרי החברה גם כאן מדובר במוצר טבעי, היפו אלרגני ללא פארבנים. התכשיר מבוסס על צמח הפוליגונום וכולל ויטמין E ומינרלים. לא עמדנו עם סטופר כך שאנחנו לא סגורים על עניין הדקות המובטחות. התכשיר הגיע במרקם קרמי קליל, נספג במהירות והתחושה היתה נטולת שמוניות אופיינית. 

מחיר: 109.90 שקלים

תרסיס הגנה מהשמש ומצריבת מדוזות X DUZA, מורז צמחי מרפא. מחיר: 109.90 שקלים (צילום: יח''צ)תרסיס הגנה מהשמש ומצריבת מדוזות X DUZA, מורז צמחי מרפא. מחיר: 109.90 שקלים (צילום: יח''צ)