רשימת הפאסון


גל גדות וירון ורסנו


אופס, הצליח לכם: חיננית לא מנסה להתחנף לגל גדות ההוליוודית, אבל ראו איך סיפקה פה הוונדר־וומן את התמהיל הנכון לפארטיה, כשמיקססה בין פריזורה מלאת הומור, מקיאז' מושלם ומראה שלם שחושף


פיגורה מעוררת קנאה. ביץ'.


הו, האימה: אני מבינה שהבעל הטחון בג'ובות, ירון ורסנו, מעדיף לעשות את השופינג שלו בפוראבר חצ'קונים על אף גילו המתקדם. חבל.


חיננית חומדת: אבל חמוד, לא יהרוג אותך להניח קרם פנים וקרם עיניים נחוצים.


שקר כלשהו: והיי, אם אתה צריך סטייליסטית, יש לך עדיין את הפון שלי, נכון?
אורי פפר ויעל גולדמן


אופס, הצליח לכם: גם במקרה דנן, הצלע הגברית של יעל גולדמן מחרבשת את כל האנסמבל ההרמוני. אך הפעם חיננית מסיטה מבטה מהז'סטור של מר פפר בסימן של רועה צאן מטקסס, כשהיא מעדיפה להתמקד בגולדמן הנאה שלא ויתרה על טיפוח הפריזורה, הנחת מקיאז' מינימלי, שמלה שתואמת את רוח האיוונט וחיוך שחושף איפשהו רופא שיניים מעושר.


הו, האימה: ראו איך למרות הגשם שלא הפסיק לרגע באותו ערב, מיס גולדמן נותרה יבשה ומאושרת.


חיננית חומדת: הכל.


שקר כלשהו: גם את הבעל ההיפסטר עם מראה


הפרעושים על הזקן. הכי עלוב מצדי, אני יודעת.
נטלי עטיה


אופס, הצליח לך: ראו איך נטלי עטיה צומחת ומאושרת כשהיא מסתובבת בחברת כסף. גם חיננית מרוצה מכל השחור הזה שכולל טופ סאטן קטיפה שמחמיא רק לעטיה, מוכנוס במידה וגזרה מחמיאים, אקססוריז לא רעים ובחור על הזרוע עם כרטיס אשראי ללא הגבלה.


הו, האימה: גם אתם מכירים את השוגר דדיז הטחונים שמעדיפים את סוגת האסתטיקה של ויצו?


חיננית חומדת: הכל. גם את הדייט.


שקר כלשהו: ראי, הוזהרת.נטלי עטיה. צילום: רפיה דלויהנטלי עטיה. צילום: רפיה דלויהרשימת האסון


מיה דגן


הו, האימה: ככל הנראה, מיה דגן עורכת תחרות עם עסיסית לשעבר אחרת, קרן פלס, שעטתה את אותו חלוק אחיות צחור בתור ז'קט בשבוע שעבר. אבל אוחץ', תישבעי שחשבת שגם הפעם חיננית תימנע מלתת את דגימת השתן השבועית שלה?


אופס, הצליח לך: יש לך מזל שחיננית מאוד מרוצה מהבלונד הזוהר.


חיננית חומדת: את המשמעת הקפדנית שלך במסגרת משטר התזונה המחמיר.


שקר כלשהו: אבל היי, נראה שהחיים עדיין משעשעים אותך גם ללא פחמימות. יו גו גירל.מיה דגן. צילום: אור גפןמיה דגן. צילום: אור גפן

יהודה לוי ושלומית מלכה


הו, האימה: אין שום פריט בסך האאוטפיחסים של יהודה לוי ושלומית מלכה היפה שלפניכם שחיננית הייתה שואלת מהם, וזה בלי שום קשר למידותיה


הנדיבות יותר של שפחתכם הנאמנה. הוא: בז'קט עור נסלח, טוניקה (די כבר עם זה, רבאק!) מרצדת, סקיני ג'ינס גמור סיבים ומגפיים שכדאי לשמור. היא: בפיס טקסטילי מגושם של מאבטח מחסומים, טופ אקראי, זירו מקיאז' זוהר למסיבת סילבסטר ושאר נספים מסל הכביסה.


אופס, הצליח לכם: מצד שני, מראה בסטייל של הומלסים יגרום לרשויות המס המנסות בימים אלה לצוד סלבס לא להעיף לעברכם אפילו מבט. חכמים.


חיננית חומדת: הצילו, אני חייבת לעשות תיאום מס לשנת 2016!


שקר כלשהו: איזה מזל שנזכרתי, תודה על הזוועות.יהודית לוי ושלומית מלכה. צילום: יח"ציהודית לוי ושלומית מלכה. צילום: יח"צעברי לידר


הו, האימה: האאוטפיט השלם של עברי לידר אולי יעבוד מעולה בפגישת מחזור בקבוצת גריפינדור יחד עם הארי פוטר וחבריו בעוד משחק קווידיץ' בהוגוורטס, אבל להקרנת סרט פלאס שטיח אדום? פחות


.


אופס, הצליח לך: אם אתה מרגיש פחות וויז'ה והרבה פחות גריאטרי בעטיית פיסים סטודנטיאליים, אז נהדר לך. אבל להזכירך, טריק האנטי אייג'ינג שכן עובד נקרא בוטוקס, וזה ממש לא כואב כמו שאתה חושב.חיננית חומדת:
תמיד הבלונדינית התבאסה שאתה גיי, הרי אתה כזה ז'ארד.שקר כלשהו:
וזה לא שקר, על אף הסמרטטת, אתה בטוח איכותי ותרבותי.עברי לידר. צילום: רפי דלויהעברי לידר. צילום: רפי דלויהלי בירן ודר זוזובסקי


הו, האימה: גם לכם נראה שבזמן שהיא עושה בייביסיטר, בת השכן היפה ממול הסתננה למסיבה עם הילד שבאחריותה? קבלו את זוזו החיונית עם לי בירן המתוק בעוד מקבץ מגרד אישונים, כשהיא עוטה כרבולית סקביאס צמרירית, זירו מברשת נחוצה לפריזורה, אפס מקיאז' ושאר יחידות משחירות מצב רוח


בסימן התחדשות.לי בירן ודר זוזובסקי . צילום: אור גפןלי בירן ודר זוזובסקי . צילום: אור גפןאופס, הצליח לכם: בירן כה חמוד, שחיננית סולחת לו על הכל.


חיננית חומדת: לבקש מההורים של הזמר להעלות לזוזו את שכר הבייביסיטר ל־50 שקלים לשעה. תראו מה היא פאקינג לובשת! מסכנה.


שקר כלשהו: וזה לא כולל מע"מ.

יאיר לפיד


הו, האימה: מתי התחיל חבר הכנסת יאיר לפיד לחפף? התשובה היא מאז ומתמיד. נראה שלנצח יהלך מר לפיד בקרבנו באפידרמיס בטקסטורת


פליסה מיובש, סמרטוטופ אקראי ומוכנוס מעוררי פיהוק, וכך הוא משוכנע שחיננית תתעלף על אותה נוסחה חסרת מעוף של גבריות? אבל היי, למזלה של מארחת המסיבה שלצדך, טעם רע לא מדבק בחיבוק.אופס, הצליח לך: טוב, אתה עיוור צבעים, כך שהסבל הוא רק שלנו.חיננית חומדת:
לעוף ממסיבת הוויז'ות הזאת.שקר כלשהו:
איפה המסיבה של ביבי? שם לפחות יש הקפדה על מותגים.יאיר וליהי לפיד. צילום: אלעד גוטמןיאיר וליהי לפיד. צילום: אלעד גוטמןצאי מזהמרינה קבישר


כמו שיהודה לוי לא יורד מהטוניקות של עוזרת הבית שלו, גם מרינה קבישר לא יורדת מטרנד שמלות הז'קט שתפס את מיטב הכוכבות ההוליוודיות. אבל כפרה, יש עוד סילואטים, עוד צבעים ועוד אפשרויות. חיננית והעולם מיצו. עכשיו תורך.

ספאמינג


דנה מודן


חיננית שמחה לעדכן: רובכם אוכלים את לבכם על כך שהכי כיף להיות סלב מוביל דעת קהל א־לה בר רפאלי, אבל איש מכם, קוראים יקרים, לא דמיין שעוד יותר כיף להיות דנה מודן. אף שהשלולית ומדורי הרכילות ויתרו מזמן על נוכחותה, היוצרת המוכשרת עדיין זוכה לחיבוק מחברת סובארו שסיפקה לה ג'יפ שהגיע במהדורה מוגבלת ארצה. רק 145,900 (לפני הנחת סלב), איזה נוצץ?

מה נסגר איתך?


עמית פרקש


על פי רוב מוערכת עמית פרקש אצל חיננית כפיגורה רצויה בעלת בלוטות טעם מפותחות דיים לגילה. אך נראה שהפעם התבלבלה הנ"ל בתאריכי החגים והופיעה לאיוונט בדיזאסטר פורימי בהומאז' לדרדסית. לולי, יש עוד זמן עד פורים, תעקבי.

צילומים: יח"צ, אור גפן, רפי דלויה, אלעד גוטמן, איציק בירן